I.Celostátní liga U19, 9. kolo
Branky: 9 Obdržal, 92 Kolář
Žluté karty: Janjuš, Večerka - Smrkovský, Budínský, Švestka
Rozhodčí: Mojžíš – Žurovec, Šimeček
Příbram: Smrkovský - Vokurka, Gabriel (58 Polanský), Vokřínek (92 Dvořák), Kubík, Budínský, Kolář, Švestka, Dolejš, Obdržal, Prinsley (86. Vohradský)

U19 - Zasloužená výhra

Daniel Huňa

Dorostenci se dokázali vyrovnat s pozdním příjezdem do Opavy a připsali si třetí výhru v řadě.

Na zápas hosté díky dálnici D1 přijeli 15 minut před výkopem. Rozhodčí tak posunul výkop o 15 minut. Rychlé se převlekli, 10 minut rozcvičili a šli na to.

Krátká rozcvička Příbrami nejspíš prospěla. Od první minuty hráli aktivně a drželi míč. Odměnou jim byla krásná branka Obdržala. Ve 40. minutě obdržel domácí hráč červenou kartu, za urážku rozhodčího.

Do druhé půle vstoupili domácí aktivně, ale nedokázali si vytvořit žádnou velkou brankovou příležitost. Za to Příbram si vytvořila dvě 100% šance, ale selhala v koncovce. Až v 90. minutě se krásně z přímého kopu, trefil Kolář.

Trenér Huňa: V první řadě jsem moc rád, že se nikomu nic nestalo na zpáteční cestě domů, kdy měl náš autobus nehodu. Je ale také nutné poděkovat hráčům, že získali cenné 3 body z Opavy.

sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.