1.FK Příbram
20.11.2019
I.Celostátní liga U19, 15. kolo
1:0
Plzeň vs. Příbram
Online
Branky: 12. Pecháček
Rozhodčí: Houdek – Melničuk, Smitka
Příbram: Smrkovský, Vokurka, Vokřínek, Hrudka (74. Zemánek), Vohradský, Dušek, Dvořák (85. Vott), Švestka (70. Čížek), Dolejš, Obdržal, Prinsley

Poslední zápas podzimní části dorost U19 nezvládl

Daniel Huňa

V posledním zápase starší dorost nezvládl a na hřišti Plzně nešťastně prohrál 1:0.

Trenér Huňa: I přes velkou absenci, kterou jsme měli, jsme se na zápas těšili. Prvních 15 minut nám ale vůbec nevyšlo. Plzeň začala velmi dobře a zaslouženě vstřelila branku. Po obdržené brance se ale vše změnilo. Začali jsme hrát velmi aktivně a do poločasu jsme měli více ze hry a měli několik velmi dobrých šancí. Druhá půle už nebyla tak aktivní a Plzeň udržela těsné vítězství. Máme za sebou polovinu soutěže a musíme ji zhodnotit velmi kladně. Je ale škoda, že jsem ztratili některé body hlavně doma. Věřím, že přes zimu dobře potrénujeme a připravíme se na jarní část lépe, nebo aspoň minimálně tak jako na tu podzimní. 

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.