1.FK Příbram
22.08.2019
ČLD U18, 2. kolo
4:0
SK Dynamo České Budějovice B vs. 1.FK Příbram B
Branky: 18. a 56. Skála, 64. Perina, 76. Petr
Žluté karty: Habart
Rozhodčí: Vrchota – Tůma, Šíma
Diváci: 50
1.FK Příbram B: Boudník – Hošek (56. Plesl), Lisý (75. Mizera), Kareš (62. Sýbek), Dušek, Habart (75. Nedvěd), Čížek, Zemánek, Matoušek, Hrudka, Polanský

U18 - I druhé venkovní utkání skončilo porážkou

David Langer

​V druhém kole jsme výrazným rozdílem prohráli na hřišti Českých Budějovic.

I přes časté držení míče na svých kopačkách jsme si po celý zápas nedokázali vytvořit pořádnou brankovou příležitost především díky nepřesné finální a předfinální fázi. Zákonitě musel přijít trest od soupeře, který svou hru založil na dlouhých míčích a osobních soubojích, čemuž jsme napomohli naivitou v obranné fázi. V zápase z naší strany chyběly základní věci jako sebevědomí, odhodlání podstoupit těžké souboje a touha po vstřelení branky. Pokud se nezlepšíme v těchto atributech, těžko budou přicházet lepší výsledky. Pozitivním faktem byly výkony hráčů z mladších kategorií a to Lisého (2003) a Plesla (2004).

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 30.5.2020
FORTUNA:LIGA, 26. kolo
14:00h
SK Sigma Olomouc
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
26. 05. 2020
Kouč ostravského týmu Luboš Kozel hodnotí duel s Příbramí
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.