22.08.2019
Branky: 18. a 56. Skála, 64. Perina, 76. Petr
Žluté karty: Habart
Rozhodčí: Vrchota – Tůma, Šíma
1.FK Příbram B: Boudník – Hošek (56. Plesl), Lisý (75. Mizera), Kareš (62. Sýbek), Dušek, Habart (75. Nedvěd), Čížek, Zemánek, Matoušek, Hrudka, Polanský

U18 - I druhé venkovní utkání skončilo porážkou

David Langer

​V druhém kole jsme výrazným rozdílem prohráli na hřišti Českých Budějovic.

I přes časté držení míče na svých kopačkách jsme si po celý zápas nedokázali vytvořit pořádnou brankovou příležitost především díky nepřesné finální a předfinální fázi. Zákonitě musel přijít trest od soupeře, který svou hru založil na dlouhých míčích a osobních soubojích, čemuž jsme napomohli naivitou v obranné fázi. V zápase z naší strany chyběly základní věci jako sebevědomí, odhodlání podstoupit těžké souboje a touha po vstřelení branky. Pokud se nezlepšíme v těchto atributech, těžko budou přicházet lepší výsledky. Pozitivním faktem byly výkony hráčů z mladších kategorií a to Lisého (2003) a Plesla (2004).

sobota 19.10.2019
SK Slavia Praha
05. 10. 2019
Roman Nádvorník hodnotí remízu s Olomoucí