1.FK Příbram
03.09.2019
ČLD U18, 4. kolo
4:0
Kladno vs. Příbram B
Branky: 22. Pospíšil, 38. Janda, 81. Šnobl, 82. Kareš (vl)
Rozhodčí: Hlaváček – Pejša, Sandev
Příbram B: Matějka – Dvořák, Krotil, Nikl, Dušek (70. Broda) – Čížek, Habart, Zemánek – Matoušek (46. Kareš), Kudelňák (60. Lisý), Polanský (46. Hošek)

U18 - Nepovedené utkání

David Langer

Dorost U18 nezvládl utkání na půdě Kladna a zaslouženě prohrál.

Ve čtvrtém kole jsme prohráli na hřišti Kladna 4-0. Je smutné prohrát, ale ještě horší, jakým způsobem jsme se prezentovali. Jako hráči Příbrami bychom měli takové zápasy vyhrávat a také se prezentovat určitým způsobem, ale pokud si nevytvoříme žádné šance a navíc inkasujeme po velmi laciných chybách, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledky a zlepšení. Především jsme nevypadali jako tým a neplnili si své role z pohledu naší herní koncepce. Ze zápasu vyvodíme důsledky a řada hráčů se nad sebou bude muset zamyslet.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO