Branky: Zemánek, Kudelňák, Dvořák, Nedvěd
Rozhodčí: Šlajs – Mičan, Strolený
Příbram B: Boudník – Dvořák, Nikl, Matějka, Hošek – Čížek, Habart (90. Kačírek), Matoušek (73. Nedvěd) – Polanský, Prinsley (32. Kudelňák), Zemánek

U18 - Úspěšný obrat

David Langer

​V šestém kole jsme zaslouženě vyhráli na hřišti Viktorie Plzeň 4:3, když jsme otočili zápas z 0:2.

V prvním poločase jsme soupeři dovolili vstřelit 2 branky z našich individuálních chyb a naopak my jsme nebyli schopni dotáhnout žádnou akci, kdy jsme chodili až ve dvojnásobném přečíslení. Až těsně před přestávkou jsme konečně a zaslouženě dali kontaktní gól.

Celý druhý poločas byl v naši režii a díky dobrému presinku a agresivitě po celém hřišti jsme získávali odražené míče a vyhrávali souboje jeden proti jednomu. Pochvalu za nasazení a bojovnost po celých 90 minut zaslouží celý tým. Positivním aspektem je vstřelení čtyř branek a skvělé výkony mladších hráčů. Doufejme, že v dalších zápasech tyto výkony potvrdíme a pokusíme se vyvarovat jednoduchých individuálních chyb v obranné fázi, kde máme pořád mnoho ke zlepšení.