1.FK Příbram
31.10.2019
ČLD U18, 12. kolo
4:6
V. Žižkov vs. Příbram B
Branky: Hrudka 2, Prinsley 2, Broda,, Vott
Rozhodčí: Fišer – Dobrý, Kozlík
Příbram B: Boudník – Zemánek (63. Broda), Nikl, Dvořák, Hošek (45. Schindler) – Čížek, Habart (68. Pech), Vott – Matoušek (60. Navrátil), Prinsley, Hrudka

U18 - Rozhodující náskok přišel do poločasu

David Langer

​Ve dvanáctém kole jsme na hřišti Žižkova zaslouženě vyhráli 6:4.

V prvním poločase jsme předvedli výborný výkon a hráli podle našich představ. Kombinovali jsme po zemi a rychle dopředu přes křídelní prostory. Dařily se nám i nebezpečné centry a dobře časované náběhy ve velkém počtu hráčů, což vyústilo ve vstřelení čtyř branek a vytvoření dalších šancí. 

Bohužel v druhé polovině zápasu, především mezi 46. a 65. minutou, jsme předvedli nejhorší výkon za celý podzim, kdy jsme zcela od naší hry ustoupili. Naštěstí po prostřídání jsme opět hru uklidnili a přidali další branky. Velmi pozitivní je návrat hráče Navrátila, který ukázal obrovský potenciál. Doufejme, že jeho dlouhodobější zranění už je vyléčeno a bude schopen týmu na konci podzimní části pomoci ve stejné formě jako na hřišti Žižkova.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.