1.FK Příbram
07.11.2019
ČLD U18, 13. kolo
2:3
Příbram B vs. Písek
Branky: Krotil, Vott
Rozhodčí: Štefan – Souček, Máša
Příbram B: Matějka – Schindler (60. Nedvěd), Nikl, Krotil (72. Lisý), Dvořák – Čížek, Habart (65. Broda), Matoušek (60. Skočdopole)– Vott, Vohradský (46. Hošek), Navrátil

U18 - Hosté z Písku přetlačili Příbramáky a zaslouženě si odváží tři body

David Langer

V třináctém kole jsme doma prohráli s Pískem 2:3.

Zápas jsme si prohráli úplně sami a to díky až příliš snadno prohraným soubojům ve středu pole a následným brejkům. Zápas opět ukázal, že se nám daří méně proti v bloku hrajícímu soupeři. Máme obrovský problém v technice prvního doteku, přesnosti centrů „do kapsy“ anebo provedení finální přihrávky. Kdybychom byli v těchto atributech aspoň o něco úspěšnější, již po prvním poločase bychom vedli o čtyři branky. V druhém poločase jsme začali v obranné zóně hrát o 2 doteky víc a soupeři darovali 3 góly po laciných ztrátách míče.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.