1.FK Příbram
07.11.2019
ČLD U18, 13. kolo
2:3
Příbram B vs. Písek
Branky: Krotil, Vott
Rozhodčí: Štefan – Souček, Máša
Příbram B: Matějka – Schindler (60. Nedvěd), Nikl, Krotil (72. Lisý), Dvořák – Čížek, Habart (65. Broda), Matoušek (60. Skočdopole)– Vott, Vohradský (46. Hošek), Navrátil

U18 - Hosté z Písku přetlačili Příbramáky a zaslouženě si odváží tři body

David Langer

V třináctém kole jsme doma prohráli s Pískem 2:3.

Zápas jsme si prohráli úplně sami a to díky až příliš snadno prohraným soubojům ve středu pole a následným brejkům. Zápas opět ukázal, že se nám daří méně proti v bloku hrajícímu soupeři. Máme obrovský problém v technice prvního doteku, přesnosti centrů „do kapsy“ anebo provedení finální přihrávky. Kdybychom byli v těchto atributech aspoň o něco úspěšnější, již po prvním poločase bychom vedli o čtyři branky. V druhém poločase jsme začali v obranné zóně hrát o 2 doteky víc a soupeři darovali 3 góly po laciných ztrátách míče.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.