FK VIAGEM PŘÍBRAM
Vyšehrad vs. Příbram B
Branky: Habart, Prinsley
Rozhodčí: Trska – Kučera, Zelený
Příbram B: Matějka – Schindler, Nikl, Kareš (68. Halinský), Hošek (71. Broda) – Čížek, Habart, Navrátil – Vott (64. Pech), Prinsley, Zemánek

U18 - O vítězství nás opět připravilo neproměňování šancí

David Langer

​Ve čtrnáctém kole jsme prohráli po penaltách s týmem Vyšehradu.

Zápas jsme opět nezvládli vítězně kvůli vlastním chybám a velmi slabé produktivitě. Zklamali jsme už po několikáté v pokutovém území soupeře, kdy jsme neproměnili minimálně 3 samostatné nájezdy. Za to soupeř v druhé půli vyrovnal vlastně z jediné příležitosti. Co se týče herního nastavení, presinku nebo se snahy hrát fotbal rychle dopředu, se nám dařilo, ale největším problémem byla po neproměňování šancí finální přihrávka nebo špatné vyřešení situací, kdy jsme po dobrém a úspěšném presinku nevyřešili velkou řadu situací 4 na 2, 3 na 2, 3 na 1, 5 na 3. Díky tomu jsme opět odevzdali body soupeři, který byl v daném zápase o třídu horší.

pátek 12.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 3. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
MFK Karviná
31. 07. 2022
Marcel Čermák: Fanoušci, máte se na co těšit
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.