11.11.2019
FK Slavoj Vyšehrad vs. 1.FK Příbram B
Branky: Habart, Prinsley
Rozhodčí: Trska – Kučera, Zelený
1.FK Příbram B: Matějka – Schindler, Nikl, Kareš (68. Halinský), Hošek (71. Broda) – Čížek, Habart, Navrátil – Vott (64. Pech), Prinsley, Zemánek

U18 - O vítězství nás opět připravilo neproměňování šancí

David Langer

​Ve čtrnáctém kole jsme prohráli po penaltách s týmem Vyšehradu.

Zápas jsme opět nezvládli vítězně kvůli vlastním chybám a velmi slabé produktivitě. Zklamali jsme už po několikáté v pokutovém území soupeře, kdy jsme neproměnili minimálně 3 samostatné nájezdy. Za to soupeř v druhé půli vyrovnal vlastně z jediné příležitosti. Co se týče herního nastavení, presinku nebo se snahy hrát fotbal rychle dopředu, se nám dařilo, ale největším problémem byla po neproměňování šancí finální přihrávka nebo špatné vyřešení situací, kdy jsme po dobrém a úspěšném presinku nevyřešili velkou řadu situací 4 na 2, 3 na 2, 3 na 1, 5 na 3. Díky tomu jsme opět odevzdali body soupeři, který byl v daném zápase o třídu horší.

sobota 14.12.2019
1. FC Slovácko
08. 12. 2019
Marek Kodr: Góly stále nepřicházejí