17.11.2019
0:0, 3:4pen
1.FK Příbram B vs. SK Slavia Praha B
Rozhodčí: Vnuk – Doubrava, Sandr
1.FK Příbram B: Matějka – Schindler, Nikl, Kareš, Skočdopole (51. Lisý) – Čížek, Habart (66. Pech), Zemánek (70. Broda) – Vott, Navrátil, Hošek (46. Dvořák)

U18 - Velmi pohledný zápas z obou stran rozhodly penalty

David Langer

​V posledním podzimním zápase jsme remizovali se Slavií 0-0 a na penalty již tradičně prohráli.

Za výkon kluci zaslouží velkou pochvalu, protože po celý zápas praktikovali hru, kterou se chceme prezentovat. Účinně jsme chodili do vysokého presinku a vyhrávali souboje 1 proti 1. Škoda jen že jsme v poslední fázi hry nezachovali klidnou hlavu a neproměnili alespoň jednu z několika vypracovaných šancí proti také kvalitně hrajícímu a nebezpečnému soupeři.

středa 22.1.2020
Příprava A-tým, Tipsport Liga
FK Dukla Praha
18. 01. 2020