17.11.2019
0:0, 3:4pen
Příbram B vs. Slavia B
Rozhodčí: Vnuk – Doubrava, Sandr
Příbram B: Matějka – Schindler, Nikl, Kareš, Skočdopole (51. Lisý) – Čížek, Habart (66. Pech), Zemánek (70. Broda) – Vott, Navrátil, Hošek (46. Dvořák)

U18 - Velmi pohledný zápas z obou stran rozhodly penalty

David Langer

​V posledním podzimním zápase jsme remizovali se Slavií 0-0 a na penalty již tradičně prohráli.

Za výkon kluci zaslouží velkou pochvalu, protože po celý zápas praktikovali hru, kterou se chceme prezentovat. Účinně jsme chodili do vysokého presinku a vyhrávali souboje 1 proti 1. Škoda jen že jsme v poslední fázi hry nezachovali klidnou hlavu a neproměnili alespoň jednu z několika vypracovaných šancí proti také kvalitně hrajícímu a nebezpečnému soupeři.

AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.