25.08.2019
ČLD U16, 3. kolo
1.FK Příbram B vs. Mostecký fotbalový klub
Branky: 76. Huňa - 18. Havlíček, 54. Hasil, 71. Jurica (vl)
Žluté karty: Tomeš, Hasil (M)
Rozhodčí: Pálek - Karas, sandr

V utkání jsme se museli obejít bez Plesla, který pomohl U18. Proto přišly změny oproti minulému vystoupení v Českých Budějovicích. Kačírek na místě útočníka a na stoperu Čížek a Strolený v brance.

Do utkání vstupujeme aktivně a vytvoříme si několik možností na ohrožení branky (Krym, Kačírek, Včelák), bohužel nejsme důrazní ani dostatečně přesní v koncovce, a branku se nám v prvním poločase nepodaří vstřelit. Naopak mostečtí využijí nedůslednosti v naší obraně a střelou Havlíčka ze střední vzdálenosti se ujímají v 18. minutě vedení 0:1. V prvním poločase máme velké množství zkažených jednoduchých přihrávek ,což ovlivňuje kvalitu naší hry.

Střídající hráči přinesou do hry oživení, ale v 54. minutě už prohráváme 0:2, kdy soupeř využije nedůslednost v pokutovém území a z blízka střílí Hasil. V 71.minutě dosáhne branky domácí Jurica, ale krásnou střelou překoná vlastního brankáře 0:3. Kluci se nevzdají a po krásné individuální akci snižuje Kevin Huňa v 76. minutě 1:3. Pak se na branku soupeře valí jedna útočná akce za druhou a v dobrých střeleckých pozicích se postupně objeví Huňa,Havlík.Forejt. Ani jedna situace už brankou nekončí a odcházíme z domácího utkání poražení.

Kluky lze pochválit za bojovnost až do konce utkání. Je však nutné se zlepšit v herních činnostech.

sobota 19.10.2019
SK Slavia Praha
05. 10. 2019
Roman Nádvorník hodnotí remízu s Olomoucí