1.FK Příbram
16.09.2019
ČLD U16, 6. kolo
5:0
FC Viktoria Plzeň B vs. 1.FK Příbram B
1.FK Příbram B: Harásek (71. Strolený) - Jurica, Sýbek (71. Garlík), Kačírek, Krejčí - Krym (61. Včelák), Hevessy, Čížek, Havlík (61.Tilinger) - Plesl, Forejt

U16 - Vysoká porážka v Plzni

Tomáš Nosek

Dorost U16 dokázal s domácím týmem držet krok pouze prvních 25 minut a nakonec si odváží vysokou porážku.

Do zápasu oba týmy vstoupily velmi aktivně a prvních 25 minut se střídaly akce na obou stranách, takže byl k vidění dobrý fotbal. Pak převzala otěže utkání domácí Viktorka a po zbytek poločasu byl náš tým pod tlakem a neubránil se chybám v obraně. Nedůrazná a pomalá práce v obraně dovolila ve 35. minutě domácím otevřít skóre střelcem byl Štauber 1:0.

Snaha lepší druhý poločas byl hned na počátku zastavena aktivnější hrou domácích a nad vodou nás držel jen výborný výkon brankáře Haráska. Přesto domácí navyšují skóre brankami Štaubera, Vonáska a 2x Mikleše až na ne příliš dobře vypadajících 5:0. Soupeř byl kvalitní a lepší při řešení jednoduchým herních situací a zaslouženě zvítězil. My se můžeme pouze zlepšovat a navázat v dalších utkáních na výkon z prvních 25 minut.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.