FK VIAGEM PŘÍBRAM
31.10.2019
ČLD U16, 12. kolo
6:3
V. Žižkov vs. Příbram B
Branky: 15., 27., 58., 70. Vlček, 44., 48. Fenton - 5. Kačírek,18. Včelák, 60. Forejt
Příbram B: Strolený - Hevessy, Sýbek, Čížek, Krejčí (61. Kindlmann) -Krym (46. Šimůnek), Kačírek, Forejt (83. Garlík), Přívozník (61. Tilinger) -Včelák (46. Jurica), Plesl

U16 - Trápení v obraně pokračuje

Tomáš Nosek

​Za téměř letního počasí jsme tentokrát zavítali na hřiště Viktorie Žižkov. Soupeř potvrdil roli favorita a po zásluze zvítězil, nutno však říct, že jsme mu to díky velkému množství individuálních chyb umožnili.

V zápase nasazujeme netradičně Hevessyho na krajního obránce a Kačírka na defenzivního záložníka a Forejta na pozici desítky. Ne všechny změny v sestavě byly pozitivní a Viktorka díky našemu nedůrazu v obranné činnost mohla v pohodě obrátit nepříznivý stav utkání ve svůj prospěch už během prvních 45 minut.

Ve druhém poločase pokračovaly naše chyby a nedůslednosti v obraně a Žižkovští pohodlně navyšovali náskok. Náš zmar pokračoval až do poslední minuty, kdy Kačírek neproměnil pokutový kop.

Pokud vstřelíme na hřišti soupeře 3 branky měli bychom bodovat, ale bohužel s takovou týmovou obranou to nebude možné v žádném utkání.

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
neděle 9.10.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 11. kolo
16:00h
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK VIAGEM PŘÍBRAM
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
02. 10. 2022
Nejhezčí akce a gól sezóny U16
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně Halaš