1.FK Příbram
01.09.2019
Česká liga žáků U 15, 4. kolo
0:3
FK Slavoj Vyšehrad vs. 1.FK Příbram
Branky: Huňa, Deml, Lojín
1.FK Příbram: Baier – Matouš, Rehák, Štrbo (Cupl), Rail – Šustr – Deml, Huňa – Plot (Macek), Srch – Lojín

Hodnocení trenéra Adama Petrouše: Ve svém druhém mistrovském utkání jsme zamířili na Vyšehrad, který v prvním utkání prohrál na domácím hřišti se Slávii Praha vysoko 0:9. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, ale naši hráči k utkání přistoupili zodpovědně a po celé utkání jsme byli lepším týmem. Vytvořili jsme si spoustu brankových příležitostí a první branku jsme vstřelili po standardní situaci, kdy Huňa našel po centru Lojína a nadvakrát dostal míč za brankovou čáru. Po chvilce přišla krásná akce ze strany, kdy po centru Demla vsítil Huňa.

Druhý poločas jsme kontrolovali hru a po krásné individuální akci vstřelil třetí branku Deml. Kluky musím pochválit za předvedený výkon i vzhledem k velkému horku.

FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.