1.FK Příbram
19.11.2019
Česká liga žáků U 15, 1. kolo
0:3
Příbram vs. Meteor
Červené karty: 70. Habart (PB)
Příbram: Habart (70. Baier) - Matouš, Štrbo (50. Cipra), Baier, Rail (60. Macek) - Šustr - Huňa, Deml, Plot, Šalanský (40. Sandr) - Lojín

U15 - Podzim zakončený porážkou

Adam Petrouš

​Čekalo nás poslední soutěžní utkání a přijel k nám fyzicky nároční soupeř Meteor.

Předpoklady se potvrdili, soupeř byl v osobních soubojích agresivní a hrál na hranici svých možností. Naše hra byla postavena na agresivitě, ale byla potřeba přidat fotbalovost. V prvním poločase se nám to dařilo, soupeře jsme nepustili do žádné šance, kromě jediného brejku, kdy jsme nebezpečnou situaci vyřešili na roh. Bohužel jsme z rohového kopu inkasovali po individuální chybě. V prvním poločase jsme si vytvořili pět vyložených golových situací, ale bohužel jako v předchozích utkání jsme zvolili špatné řešení a proto poločas skončil 0:1. Chtěli jsme utkání otočit v náš prospěch, vytvářeli si brankové příležitosti, ale neproměnili jsme ani jednu a to rozhodlo utkání. Po našich individuálních chybách kdy jsme byli v naší šestnáctce nedůrazní a při další akci vystavujeme do ofsajdu inkasujeme a výsledek je 0:3. Meteor ze tří střel vstřelil tři branky. Je potřeba se z těchto výsledků a chyb poučit a zapracovat v zimním období na jejich odstranění.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.