1.FK Příbram
01.09.2019
Česká liga žáků U 13 A, 4. kolo
5:1
Příbram vs. SKP Č. Budějovice
Branky: 21. a 40. Čadek, 27. a 63. Němec, 59. Kudelňák - 44. Dvořák
Rozhodčí: Karas
Diváci: 100
Příbram: Schánělec (Karas) - Hevessy, Havelka (Sůra) - Zelenka (Kudelňák), Abrhám (Nikl), Zápotočný (Kindlmann) - Němec, Čadek (Toufar)

U13 - První letošní výhra

Jaroslav Brunclík

Žáci U13 si v úvodním domácím utkání připsali první letošní vítězství.

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka: Ve svém druhém mistrovském utkání jsme na domácí půdě přivítali soupeře, se kterým se nám dlouhodobě moc nedaří. Tímto soupeřem je SKP České Budějovice. Toto mužstvo nehraje tolik kombinační fotbal, ale spíše těží z chyb soupeře. My jsme se snažili o naší tradiční hru, výstavbu od zadních řad až po útok. V první třetině jsme poskytli soupeři pár okének v naší obranné hře, ale soupeř toho nevyužil. Naopak my jsme měli pět vyložených šancí, ale ujala se až krásná střela Adamem Čadkem z trestného kopu. Od druhé třetiny jsme soupeře přehrávali více a čekalo se jen na naše branky, které jsme vsítili. Čestnou branku vstřelil také soupeř, kdy jsme špatně vystoupili po naší standardní situaci a soupeř z rychlého protiútoku vstřelil jedinou branku. Po dvou třetinách byl stav 4:1 pro nás. Do poslední třetiny jsem vstupovali s tím, že se pokusíme ještě vsítit nějakou branku. To se nám podařilo už jenom jednou. Po přesné přihrávce ze strany Honzou Abrhámem vsítil poslední branku utkání Lukáš Němec. Tentokrát jsme zaslouženě zvítězili, škoda jen, že ne vyšším rozdílem. Děkuji rodičům i přítomným divákům za atmosféru a jejich podporu.

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
11:00h
1.FK Příbram
SK Dynamo České Budějovice B
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.