FK PŘÍBRAM
29.09.2019
Česká liga žáků U 13 A, 8. kolo
5:2
Příbram vs. Junior Strakonice
Branky: Němec 3x, Abrhám, Toufar
Příbram: Melzoch – Hevessy ( Kudelňák ), Havelka – Pelcl ( Zelenka ), Abrhám ( Nikl ), Toufar ( Příhoda ) - Hájek ( Kindlmann ), Němec

U13 - Domácí výhra s nováčkem

Jaroslav Brunclík

Žáci U13 si doma bez problému poradili s nováčkem ze Strakonic.

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka: V sobotu dopoledne od 10,00 hod jsme přivítali na domácím trávníku nováčka soutěže SK Junior Strakonice. Chtěl bych toto mužstvo pochválit, že nepřijelo jen pozorně bránit, ale snažilo se kombinačně dostat k naší brance a tím nás ohrozit.

My jsme do utkání vstoupili velmi aktivně a dobrým napadáním soupeře jsme získávali míče na jejich polovině a ohrožovali tím hostujícího brankáře. Bohužel nás trápí produktivita a vytěžili jsme v první třetině z devíti střel na branku pouze jeden gól, kdy se ujala střela Honzy Abrháma ze střední vzdálenosti. Do druhé třetiny jsme vstupovali s tím, že se pokusíme větší trpělivostí ve finální a předfinální fázi zlepšit naší produktivitu a vstřelit více branek. Brzy se nám to povedlo, ale soupeř po rychlém protiútoku vstřelil kontaktní gól. Po naší ztrátě ve středu hřiště a faulu v pokutovém území, měl soupeř možnost vyrovnat z pokutového kopu. Náš brankář Radek Melzoch však zachoval chladnou hlavu a po svém návratu po zranění podržel svůj mančaft a pokutový kop skvěle chytil. My jsme se snažili přidat pojišťující branku, ale žádná nepřicházela. Z ojedinělého protiútoku soupeř ze strany centroval, ale k naší smůle jeho centr zapadl na zadní tyč a bylo vyrovnáno. Nám se naštěstí podařilo hned strhnout vedení na naší stranu po krásné kolmici Matěje Příhody na Lukáše Němce, který si už věděl rady a konečně proměnil svou šanci. Po dvou třetinách jsme tedy o gól vedli. Věřili jsme, že v poslední třetině se projeví naše kvalita a že soupeře přehrajeme a vstřelíme ještě nějakou branku a hlavně, že žádnou nedostaneme. To se nám splnilo a po brankách Adama Toufara a Lukáše Němce zaslouženě zvítězili. Děkujeme rodičům za podporu.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.