1.FK Příbram
03.11.2019
Česká liga žáků U 13 A, 1. kolo
6:5
Příbram vs. Sparta
Branky: Zápotočný 2x, Hájek, Sůra, Abrhám, Němec
Příbram: Melzoch ( Schánělec ) - Zápotočný ( Hevessy ), Havelka – Toufar ( Kindlmann ), Abrhám ( Příhoda ), Čadek – Němec, Hájek ( Sůra )

U13 - Cenná výhra v posledním utkání podzimu

Jaroslav Brunclík

V posledním utkání před zimní přestávkou se žákům podařilo v dramatickém utkání porazit Spartu Praha!

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka: V posledním mistrovském utkání podzimní části, jsme přivítali na domácí půdě jednoho z nejtěžších soupeřů. Tím nebyl nikdo jiný než AC Sparta Praha. Hrálo se v chladném počasí na UMT FK Příbram. Byla to bitva, jak se patří. My jsme do utkáni vstoupili koncentrovaně a hned z první šance jsme vstřelili ve 3´minutě vedoucí branku po nezištné přihrávce Lukáše Němce a střele Jardy Hájka. Hrálo se ve vysokém tempu a byla to spíše válka, než krásný fotbal. Ale i taková utkání k tomuto vývoji patří. Soupeř výborně napadal a nám to samozřejmě dělalo problémy, ale dá se říci, že to platilo i obráceně. Soupeř využil zaváhání v naší obraně a z rychlého protiútoku 2:1 vyrovnal, ale pro údajný ofside gól neplatil. Hned vzápětí ve 12´minutě jsme se dostali po brance Martina Sůry do dvoubrankového vedení. Dále to byl boj a až v 25´minutě byla po přísném faulu na nás nařízena penalta, kterou hostující hráč s přehledem proměnil. Po první třetině byl stav 2:1. Ve druhé třetině to byl stále boj, ale vyzněla lépe pro nás, kde jsme vstřelili tři branky a šli do vedení 5:1. Bohužel v poslední minutě druhé třetiny jsme podcenili míč a soupeř toho hned využil a snížil na 5:2. Do poslední třetiny jsme šli s tím, že zápas musíme dohrát do konce, že není ještě hotovo. V 5´minutě poslední třetiny jsme navýšili náskok po asistenci Lukáše Němce a brance Filipa Zápotočného. Stav utkání byl 6:2. Soupeř vrhl všechny síly do utkání a hned za 10´minut snížil na 6:3. My jsme pozorně bránili, až do posledních dvou minut, kdy soupeř díky standardním situacím snížil na rozdíl jedné branky. Nakonec jsme byli rádi, že jsme utkání zvládli s velice dobrým soupeřem. Děkuji rodičům za podporu a budeme se těšit příště.

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.