1.FK Příbram
03.09.2019
Česká liga žáků U 12 A, 4. kolo
4:8
Příbram vs. SKP Č. Budějovice
Branky: Janouch, Černý, Janouch, Smola
Příbram: Rony - Končel (Laffar), Žalud (Novotný L.) - Poledník, Živanovič (Roškot), Něměček (Smola) – Černý (Tilinger), Janouch

U12 - Domácí porážka

Jiří Smola

Žáci U12 v prvním domácím utkání nestačili na SKP České Budějovice.

Vstup do utkání byl z naší strany velmi rozpačitý, zejména rozehrávka byla pomalá a „nevídaně“ nepřesná. Už ve druhé minutě jsme umožnili soupeři skórovat do opuštěné branky po špatné komunikaci brankáře s bránícími hráči. V první desetiminutovce jsme bohužel pokračovali v podobném duchu a Budějovicím ještě naservírovali několik dalších gólových příležitostí, které už nevyužil. Zpřesněním přihrávek a lepší kombinací jsme po té začali více kontrolovat dění, které přineslo kýžené vyrovnání. Zbytek úvodní části byl ve znamení dobývání zhuštěné obrany soupeře, ale chyběla nám kvalita ve finální fázi. A tak na konci třetiny přišel trest v podobě druhého gólu v naší síti.

Do druhé části jsme chtěli vstoupit „poučeni“, nicméně první minuta 1:3! Tentokrát jsme zareagovali lépe a celkem kvalitní hra v další fázi přinesla zasloužené vyrovnání. Místo zklidnění jsme opět inkasovali dvě slepené branky a jelikož naše koncovka byla žalostná, tedy s přispěním kvalitního výkonu brankáře hostů, stav po druhé části 3:5!

V závěrečné části opět inkasujeme jako první! Rychle odpovídáme brankou po krásné kombinaci. Následuje dobývání pokutového území soupeře, ale chybí kvalitní zakončení, a když je, tak se blýskne hostující gólman. V posledních minutách ještě přijdou dvě soupeřovo povedené střely z „dálky“ a tak utkání končí v poměru 4:8.

Oproti úvodnímu utkání soutěže (Táborsko), byl náš výkon poznamenán velkou spoustou nepřesností, chybělo včasné přistupování, absence komunikace a hlavně někteří hráči rychlostně zaostávali, překvapivě ti u kterých se to neočekává.

hráči utkání: Poledník, Janouch

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.