1.FK Příbram
03.09.2019
Česká liga žáků U 12 A, 4. kolo
4:8
1.FK Příbram vs. SKP České Budějovice
Branky: Janouch, Černý, Janouch, Smola
1.FK Příbram: Rony - Končel (Laffar), Žalud (Novotný L.) - Poledník, Živanovič (Roškot), Něměček (Smola) – Černý (Tilinger), Janouch

U12 - Domácí porážka

Jiří Smola

Žáci U12 v prvním domácím utkání nestačili na SKP České Budějovice.

Vstup do utkání byl z naší strany velmi rozpačitý, zejména rozehrávka byla pomalá a „nevídaně“ nepřesná. Už ve druhé minutě jsme umožnili soupeři skórovat do opuštěné branky po špatné komunikaci brankáře s bránícími hráči. V první desetiminutovce jsme bohužel pokračovali v podobném duchu a Budějovicím ještě naservírovali několik dalších gólových příležitostí, které už nevyužil. Zpřesněním přihrávek a lepší kombinací jsme po té začali více kontrolovat dění, které přineslo kýžené vyrovnání. Zbytek úvodní části byl ve znamení dobývání zhuštěné obrany soupeře, ale chyběla nám kvalita ve finální fázi. A tak na konci třetiny přišel trest v podobě druhého gólu v naší síti.

Do druhé části jsme chtěli vstoupit „poučeni“, nicméně první minuta 1:3! Tentokrát jsme zareagovali lépe a celkem kvalitní hra v další fázi přinesla zasloužené vyrovnání. Místo zklidnění jsme opět inkasovali dvě slepené branky a jelikož naše koncovka byla žalostná, tedy s přispěním kvalitního výkonu brankáře hostů, stav po druhé části 3:5!

V závěrečné části opět inkasujeme jako první! Rychle odpovídáme brankou po krásné kombinaci. Následuje dobývání pokutového území soupeře, ale chybí kvalitní zakončení, a když je, tak se blýskne hostující gólman. V posledních minutách ještě přijdou dvě soupeřovo povedené střely z „dálky“ a tak utkání končí v poměru 4:8.

Oproti úvodnímu utkání soutěže (Táborsko), byl náš výkon poznamenán velkou spoustou nepřesností, chybělo včasné přistupování, absence komunikace a hlavně někteří hráči rychlostně zaostávali, překvapivě ti u kterých se to neočekává.

hráči utkání: Poledník, Janouch

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.