1.FK Příbram
29.09.2019
Česká liga žáků U 12 A, 8. kolo
4:12
Příbram vs. Junior Strakonice
Branky: Janouch 2x, Lesák, Laffar
Příbram: Smolař – Končel (Novotný L.), Laffar (Lesák) – Živanovič (Hrušovský), Poledník (Smola), Svojtka (Chán) – Janouch (Černý), Němeček (Tilinger)

U12 - Vysoká domácí porážka

Jiří Smola

​V domácím mistrovském utkání jsme opět nedokázali získat žádné body.

Tak výrazný rozdíl v celkovém skóre ve prospěch soupeře jsme si snad ani nezasloužili, ale je tomu tak a nám nezbývá než se s tím popasovat. Příležitostí, které měli skončit gólem, jsme měli víc než dost.

Herní projev našeho týmu, myslím není zas tak špatný, ale pořád ta stejná písnička. Laciné, často nevynucené chyby v rozehrávce a velmi žalostná koncovka, to jsou hlavní příčiny našeho „trápení“.

Je potřeba v dalších tréninkových jednotkách na tom zapracovat a věnovat tomu více pozornosti!

Nevím zda si to pouze nenamlouvám, ale stále ve hře vidím i velmi dobré pasáže, aktivní kombinační projev, velmi kvalitní individuální výkony. Nemůžu většině kluků upřít snahu, nasazení… V porovnání se soupeři „fotbalově“ nezaostáváme, ba na opak. Ano, nejsme žádní hromotluci, trochu chybí síla, výška. Přesto věřím, že s tím vším se postupně srovnáme a budeme schopni tyto soupeře přehrávat aktivním fotbalem.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.