1.FK Příbram
25.02.2020
I.Celostátní liga U 17, 16. kolo
3:0
Brno vs. Příbram
Branky: 22. Pokorný, 56. Manuel, 65. Prágr
Žluté karty: Vit - Mizera
Příbram:

Vaněk - Mich. Kynkor, Halinský, Kudelňák, Pech - Lisý (82.Lukeš), Nikl, Mar. Kynkor (56.Bálek) - Mizera (82.Suchý), Tříska (65.Přívozník), Nedvěd

U17 - Nepovedený vstup do jara

Erik Šlechta

V Brně nás čekal těžký soupeř a svojí sílu ukazoval už od začátku utkání. Na velmi špatné a velké umělé trávě nás soupeř přehrával kombinační hrou od brankáře.

Díky našemu horšímu pressingu se Brno nebálo hrát a dostávalo se od úvodu do nebezpečných šancí. Po pár šancích Brna jsme se i my dostali po chybách domácích v rozehrávce do slibných šancí, které jsme bohužel nevyužili, tak nás soupeř potrestal ve 22. minutě z rohového kopu, kdy jsme nedokázali rozebrat hráče a bohužel dostali laciný gól. 

Druhý poločas jsme chtěli začít trochu aktivněji ale už v 55. minutě po ztrátě na naší polovině nás soupeř znovu potrestal. O 10 minut později už domácí vedli o 3 góly a tím rozhodli celé utkání. 

Brno zaslouženě vyhrálo a my bohužel odjíždíme bez bodu.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.