FK PŘÍBRAM
01.03.2020
I.Celostátní liga U 17, 17. kolo
1:4
Příbram vs. Slavia
Branky: 59. Nedvěd - 5. a 56. Šimeček, 22. Vorel, 42. Behenský
Žluté karty: Kynkor Mar., Přívozník
Diváci: 50
Příbram:

Vaněk - Mich. Kynkor, Halinský, Kudelňák (45. Broda), Pech - Mar. Kynkor, Lisý, Nikl (87. Suchý) - Přívozník (65. Mizera), Tříska, Nedvěd

U17 - Slavia rozhodla do přestávky

Erik Šlechta

Se Slavií jsme chtěli hrát aktivně jako v každém zápase a druhý poločas ukázal, že i s takovým soupeřem se dá hrát vyrovnané utkání.

Bohužel jsme nezačali utkání dobře a už v 5. minutě Slavia dala branku po našem prohraném souboji a jejich krásné a pohotové akci. Do poločasu Slavia dala ještě 2 branky a my jsme museli během přestávky něco změnit. První poločas nám chyběla komunikace a to jsme chtěli do druhého poločasu změnit. 

Druhý poločas byl v tomto ohledu o 100% lepší. Hráli jsme se Slavií vyrovnané utkání. Soupeř nám odskočil o další branku po individuální akci. My jsme díky vybojované penaltě na Dominika Třísku měli šanci korigovat utkání a to se nám povedlo díky Markovi Nedvědovi. Po té jsme měli ještě dvě velké šance utkání zdramatizovat, ale bohužel jsme je nevyužili.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.