1.FK Příbram
09.03.2020
I.Celostátní liga U 17, 18. kolo
1:0
Pardubice vs. Příbram
Online
Branky: 25. Miláček
Žluté karty: Veverka
Diváci: 50
Příbram:

Hauser - Mich. Kynkor, Halinský, Lisý, Vykysalý - Mar. Kynkor (62. Bálek), Nikl, Pech - Přívozník (86. Suchý), Mizera (41. Záluský), Nedvěd

U17 - Škoda zahozených šancí

Erik Šlechta

V Pardubicích jsme odehráli svůj nejlepší poločas za celou sezónu.

V úvodu utkání nás soupeř zatlačil a je díky Karlovi Hauserovi v naší brance jsme drželi nerozhodné skóre do 25. minuty. Od té doby se hra vyrovnala a do poločasu už nepadla žádná branka. 

Během přestávky jsme kluky nabudili, ať ukážou co v nich opravdu je a druhý poločas to předvedli i na hřišti. Už v úvodu druhého poločasu jsme nepouštěli soupeře do žádných šancí a byli jsme pány na hřišti. Od 60. do 70. minuty jsme měli tři 100% gólové šance, které jsme bohužel nevyužili. Ke konci jsme ještě soupeře zatlačili, ale bohužel gól jsme nevstřelili. 

Z tohoto utkání jsme si určitě nějaký ten bod zasloužili a druhý poločas nám ukázal, že umíme hrát pěkný fotbal. Klukům za druhý poločas patří velký dík a doufáme, že si to přenesou i do dalších zápasů i tréninků.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.