1.FK Příbram
10.03.2020
ČLD U18, 16. kolo
2:2, 4:3pen
Příbram B vs. Petřín Plzeň
Branky: 43. Habart, 73. Pech - 19. Bílik, 58. Maur
Rozhodčí: Matyš – Hájek, Svoboda
Příbram B:

Matějka – Halinský (46. Lisý), Nikl, Kareš (76. Nedvěd), Skočdopole (60. Mizera) – Dvořák, Habart (71. Pech), Matoušek – Hrudka, Vokurka, Kubík

U18 - Zlepšení v druhém poločase přineslo výhru po penaltovém rozstřelu

David Langer

V prvním jarním zápase na domácím hřišti jsme porazili na penalty mužstvo Petřína 3:2.

S výkonem v prvním poločase jsem byl velmi nespokojený, dělali jsme základní chyby v organizaci celého týmu, kdy jsme málo mluvili a špatně chodili do soubojů a zajišťování v obranné fázi hry. Díky tomu se hrál fotbal na větší hřiště, hodně sprintů a soubojů proti starším hráčům. Druhý poločas přinesl zlepšení, zejména při hře v křídelních prostorech a důslednějšímu dostupování protihráčů. Pozitivní je i výhra na penalty, jelikož v těch se nám tradičně nedaří.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.