23.06.2020
FORTUNA:LIGA, N2
Zlín vs. Příbram
Branky: 62. Poznar (pen.)
Žluté karty: Dramé, Díl
Rozhodčí: Orel – Blažej, Hock
Zlín:

Dostál – Matejov, P. Buchta, Simerský, Bartošák – Džafić (64. Fantiš), Hlinka, Conde (46. Jiráček), Čanturišvili (90. Cedidla) – Janetzký (72. Jawo), Poznar (C) (90. Bačo)

Příbram:

Melichar – Kvída (70. Slepička), Kingue, Dramé, Cmiljanović – Jindráček (55. Antwi), Tregler, Rezek, (70. Díl), Zorvan (82. Kleščík), Škoda (56. Pazdera) – Polidar.

Historie se ve Zlíně opakuje - prohra 0:1

Zdeněk Brož

K těsné výhře Zlína jsme pomohli podobně jako před necelými třemi týdny pokutovým kopem, který rozhodl o dělbě bodů v tomto nadstavbovém zápase.

Do zlínského zápasu jsme šli se dvěma změnami. Do sestavy se vrátil Olivier Kingue a na kraji zálohy místo Antwiho nastoupil Martin Jindráček. Jenže začátek utkání nás nezastihl ve výrazném ofenzivním rozpoložení a pobyt na polovině soupeře byl spíše sporadický. Naopak Zlín byl nebezepčný už ve 13. minutě, kdy Čanturišvili nastřelil z šestnáctky tyč. Propagační střela Martina Jindráčka brankáře domácího celku nevyděsila, naopak ve 24. minutě byl ohrožen náš brankář a to jak v šanci Poznara, tak i na zdraví, když jej útočník domácích hodně zválcoval a čekalo se na ošetření Martina Melichara pár minut.

Ve 27. minutě vychytal už ošetřený Melichar domácího Bartošáka. Později měli Ševci další možnost, kdy zcela volný Poznar hlavičkoval před brankou naštěstí mimo tři tyče. Před koncem půle měl možnost Martin Jindráček, když trefil skákavou střelu na Dostála a podobně si počíhal i na opačné straně náš gólman na Janetzkého. Do kabin se tak šlo se stavem 0:0.

Po změně stran se stala velká chyba v 61. minutě, kdy Jan Kvída fauloval ve vápně kličkujícího Bartošáka a z následné penalty se podobně jako v před necelými třemi týdny nemýlil Poznar - 1:0 pro Zlín. Až vlastně poté se začalo něco dít i v našem podání. Matěj Polidar vypálil z dálky do rukavic brankáře Dostála. Několik slibných závarů před brankou Zlína jsme však k lepšímu zakončení nevyužili, naopak Melichar musel hlídat branku před dotírajícím centrem na Poznara. Další výborný zákrok našeho brankáře.

V závěru jsme nevyužili ani přímý kop z kopačky střídajícího Jana Díla a tak jsme v tabulce opět spadli na poslední pozici za Opavu.

sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
11. 08. 2020
Pavel Horváth: Příprava je velmi krátká
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO