03.10.2020
Žluté karty: Smrkovský, Puchmertl, Mezera, Boakye - Ulbrich
Rozhodčí: Mudra - Hodek, Šlajs
Příbram B:

Smrkovský - Šíma, Puchmertl, Mezera, Kolář - Boakye (46. Kodr), Hájek (46. Lisý), Vokřínek (17. Ptáček), Vlček, Budínský - Cortez (46. Dvořák)

Hosté udeřili ve druhém poločase

Jan Vostrý

Béčko nedokázalo udržet nadějné vedení z prvního poločasu a s Pískem prohrálo 1:4.

Ve vyrovnaném prvním poločase se diváci dočkali pouze jediné branky, kterou po rohovém kopu vstřelil hlavou Chris Cortez.

Do druhého poločasu již v příbramském dresu nenastoupili tři hráči z ligového týmu a na výkonu se to výrazně projevilo. Hned po jeho začátku se hosté prosadili a vyrovnali. Po deseti minutách dostal Písek možnost zahrávání pokutového kopu a dostal se do vedení. Do konce utkání se povedlo hostům své vedení ještě dvakrát navýšit a nakonec si připsali zasloužené vítězství.

sobota 18.9.2021
Fortuna ČFL A, 8. kolo
Jiskra Domažlice
1.FK Příbram B
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.