Česká fotbalová liga žen, 1. kolo
Příbram vs. Zlíchov
Branky: 12. Kloudová (p). 39. Řezaninová, 53. Kadeřábková, 60. Simandlová, 69. Císařová - 25. a 72. Landesková, 72. Landesková
Rozhodčí: Sandr - Kulanda, Sláma
Příbram:

Vacíková - Pilíková (78. Cvrková), Pomijová, Krůtová (89. Patáková), Dědinová (46.Spilková) - Řezaninová (46. Smíšková), Císařová (84. Rysová), Simandlová, Hrušková - Kloudová (88. Hadáčková), Kadeřábková

Výhra na úvod soutěže

Redakce

V prvním utkání nové sezóny si tým žen připsal na domácím hřišti v Milíně 3 body.

Od začátku byla na děvčatech vidět nervozita způsobená dlouhou herní pauzou. Soupeř z Prahy se dostal dvakrát do vedení, ale příbramská děvčata dokázala vždy zareagovat a tak se do kabin odcházelo za stavu 2:2. V druhém poločase nervozita opadla, děvčata si vytvořila více šancí, které přinesly zasloužené góly v síti soupeře.

sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.