12.09.2020
Česká fotbalová liga žen, 2. kolo
FK Ústí nad Labem – ženy vs. 1.FK Příbram
Branky: 65. a 72. Císařová V., 19. Kadeřábková, 22. Spilková, 45. Císařová I. (p), 51. Götzová (vl)
Žluté karty: Jankovská, Vacková, Schmidtová - Kadeřábková
Červené karty: 34. Benediktová (Ú)
Rozhodčí: Liška - Navrátil, Řízek
1.FK Příbram:

Kulandová - Pilíková, Pomijová, Krůtová, Dědinová (65. Rosová E.) - Spilková, Císařová V., Císařová I. (73. Patáková), Hrušková - Kadeřábková (79. Rosová V.), Cvrková (29. Hadáčková, 58. Rysová)

Tým žen veze domů tři body

Soňa Kadeřábková

Ve druhém kole, které se odehrálo na hřišti soupeře, ženy porazily FK Ústí nad Labem 6:0.

Úvod zápasu se nesl ve znamení promarněných šancí. Hráčky ale byly trpělivé a nedovolily soupeřkám těžit z protiútoků. Po kombinační akci z 19. minuty se příbramský útok konečně prosadil. Následně Příbram skórovala ze dvou standardních situací - po rohovém kopu a z pokutového kopu. Od 34. minuty soupeřky hrály v deseti hráčkách, domácí stoperka totiž viděla červenou kartu za nedovolený zákrok zezadu. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 0:3.

Ve druhém poločase se skóre poprvé měnilo v 51. minutě, kdy domácí stoperka přihrávala gólmance, která však vybíhala z branky. Následně příbramské fotbalistky opět využily standardních situací a hned dvakrát skórovaly po rohovém kopu. V průběhu celého zápasu bylo vidět několik nedovolených zákroků, které rozhodčí ocenil žlutými kartami. Žádná z hráček ale naštěstí neutrpěla zranění a celý tým se tak může chystat na třetí kolo soutěže, ve kterém na domácím hřišti uvítá celek z Mělníka.

Hodnocení trenéra: "Holky podaly slušný výkon, naštěstí se nenechaly znervóznit úvodem zápasu a jako tým utkání zvládly. Jsem moc rád, že se do zápasu zapojily i nové hráčky, které s námi už nějakou dobu trénují a nyní mohou sbírat zkušenosti i ze zápasů."

neděle 25.10.2020
FC Zbrojovka Brno
23. 10. 2020
Tomáš Pilík: Trénujeme a čekáme na povolení od vlády
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO