1.FK Příbram
03.10.2020
Česká fotbalová liga žen, 5. kolo
1:4
Čáslav vs. Příbram
Branky: 28. Vokáčková - 5. a 77. Kloudová, 14. a 76. Kadeřábková
Rozhodčí: Mucha - Šanda, Kučera
Diváci: 40
Příbram:

Vacíková - Pilíková (68. Cvrková), Pomijová, Krůtová (60. Spilková), Dědinová - Rosová E. (46. Smíšková), Císařová V., Císařová I., Hrušková (83. Hadáčková), - Kloudová (87. Rysová), Kadeřábková

Ženy v Čáslavi vybojovaly tři body

Soňa Kadeřábková

Po čtrnáctidenní pauze vynucené ke hře nezpůsobilým hřištěm ženy porazily FK Čáslav 4:1.

Zatím nejrychlejší gól probíhající sezóny padl v páté minutě utkání, kdy příbramská útočnice přehodila vyběhnuvší brankářku. Obdobná situace se opakovala o pár minut později, naše útočnice tentokrát ale přesná nebyla. Další gól padl po přízemním centru ze strany. Příbram tedy vedla 0:2. Ve 28. minutě si naše fotbalistky špatně přebraly útočící hráčky a Čáslav této chyby využila. Po 45 minutách hry světelná tabule ukazovala skóre 1:2.

V úvodu druhé půle se ženy úspěšně snažily o kombinace po stranách hřiště. Žádnou velkou šanci si ale nevytvořily. Následovala z naší strany nepovedená pasáž hry, která nepřinesla moc pohledný fotbal. Poté ale ženy dvakrát zahrozily, ovšem pokaždé mířily pouze do brankové konstrukce. Z neproměněných šancí se naštěstí naše fotbalistky oklepaly a po přihrávce za obranu se v 76. minutě prosadily. Ihned po rozehrání ze středového kruhu Příbram získala míč a střelou z dálky již po čtvrté překonala domácí brankářku. Celé utkání bylo velmi bojovné a bohužel se neobešlo bez zranění na obou stranách. Zraněným hráčkám přejeme brzké uzdravení!

Hodnocení trenéra: "Do utkání jsme vstoupili dobře, bohužel jsme se se dvěma brzkými góly spokojili a výkonnostně jsme šli dolů. Naštěstí se v druhé půli prosadily obě útočnice a za to jsem moc rád, dnešní zápas se oběma vydařil. Spokojený jsem také s kvalitou naší lavičky, všechny holky, které do rozehraného zápasu vstoupily, podaly solidní výkon."

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
16:30h
1.FK Příbram
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.