1.FK Příbram
10.10.2020
Česká fotbalová liga žen, 6. kolo
9:0
Příbram vs. M. Boleslav
Branky: 15., 69., 82. Kadeřábková, 27., 37. Císařová V., 17. Hrušková, 48. Dědinová, 67. Řezaninová, 89. Kloudová (p)
Žluté karty: 87. Kloudová – 80. Bůžková
Červené karty: Karas - Doubek, Burian
Příbram:

Kulandová – Cvrková (85. Rosová E.), Pilíková, Spilková (85. Rosová V.), Dědinová (78. Koubková) – Smíšková (58. Řezaninová), Císařová V., Císařová I., Hrušková (85. Svobodová), Kloudová - Kadeřábková (83. Rysová)

Příbramské fotbalistky opět zvítězily

Soňa Kadeřábková

Celku z Mladé Boleslavi Příbram vstřelila devět branek.

Poprvé od započaté sezony se hrálo bez diváků a utkání mělo ještě další specifikum – Mladá Boleslav nastoupila v deseti hráčkách, a až po několika minutách dorazila hráčka jedenáctá. Oproti naší plné a výkonnostně solidní lavičce bylo jasné, že v tomto ohledu budeme mít navrch. Tato výhoda se ale nemusela projevit na hřišti, o čemž se naše hráčky přesvědčily a poprvé se prosadily až po čtvrt hodině hry. První tři branky Příbram vstřelila díky povedeným kombinacím ve středu hřiště. V pořadí čtvrtá branka padla po rohovém kopu. Po první půli bylo skóre zápasu 4:0, přičemž soupeř domácí branku výrazně neohrozil.

Krátce po zahájení druhé části utkání se střelou ze střední vzdálenosti prosadila také hráčka z obrany. Příbram spolupracovala jako tým a šance si vytvářela, ale v koncovce nebyla moc produktivní. V 67. minutě se po individuální akci prosadila střídající hráčka, což ukazuje na sílu příbramského kádru. V posledních 20 minutách hry příbramské fotbalistky mladoboleslavskou brankářku překonaly ještě třikrát, z toho jednou z penalty.

Hodnocení trenéra: „Opět se ukázalo, jak silnou sestavu v tomto soutěžním ročníku máme. Brankářky se pravidelně střídají a obě podávají dobré výkony. Kvůli dvěma absencím jsem byl nucen sestavu přeskupit, a to zejména v zadní linii. Obrana ale přesto pracovala skvěle. Ačkoli byl kvůli dešti terén poměrně náročný, dařilo se nám kombinovat a dostávat se do šancí. Výsledek 9:0 je zajisté pěkný, ovšem je nutné dodat, že branek mohlo padnout mnohem víc. Nyní nám nezbývá než doufat, že se po přestávce vynucené aktuální pandemickou situací soutěž opět rozběhne a my budeme moci navázat na výsledkově podařenou část sezony.“

Fotogalerie
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
16:30h
1.FK Příbram
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.