1.FK Příbram
15.08.2020
Příprava A-tým, přát.
1:3
Příbram vs. Dukla Praha
Online
Branky: 76. Rezek - 4. Preisler, 15. Fábry, 71. Dancák
Žluté karty: Rezek - Jakab, Rada
Příbram:

1. poločas: Melichar - Pazdera, Kingue, Tregler, Cmiljanovič - Atwi, Soldát, Hájek, Pilík, Nový - Pinc
2. poločas: Šiman - Pazdera, Kleščík, Vilotič, Svoboda -  Hounkpe, Vais, Petrák, Rezek, Vávra - Cortez (63. Hájek)

Nepovedená generálka

Jan Vostrý

Špatný start do utkání přinesl Příbrami porážku v jediném přípravném zápase před startem ligy.

Hned v úvodu utkání se hosté po nedorozumění v příbramské obraně dostali do vedení. Na druhé straně se k první vážnější akci dostal Hájek, ale jeho střela z vápna cíl nenašla. Naopak znovu udeřili hosté a v 15. minutě se dostali do dvoubrankového vedení. Další výraznější příležitost domácích viděli diváci až po půlhodině hry, ale z nadějného závaru byl pouze roh.

Do druhého poločasu poslal trenér Horváth téměř kompletně jinou sestavu. V první dobré pozici se v 52. minutě objevil Stanislav Vávra, ale bohužel mířil mimo. Za další dvě minuty nevyzrál v nadějné pozici na brankáře Radu Cortez. Udeřilo tak znovu na druhé straně a na konci povedené akce poslal Duklu do tříbrankového vedení Dancák. Dobrou příležitost snížil měl znovu Vávra, který se postavil k pokutovému kopu po faulu na Rezka. Na Radu však nevyzrál a neproměnil. Jedinou branku Příbrami tak dal v 76. minutě Jan Rezek. Příbramský kapitán se postavil k trestnému kopu a z velké dálky nachytal Filipa Radu.  

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.