FK VIAGEM PŘÍBRAM
Žluté karty: Ostrák, Mangabeira
Rozhodčí: Pechanec - Blažej Šimáček
Příbram:

Kočí – Nový, Svoboda, Vilotić, Cmiljanović – T. Pilík (74. Boakye), Zorvan (88. Pinc), Folprecht, Rezek (74. Vais), Vávra (62. Antwi) - Voltr

Karviná:

Bolek – Santos, Dramé, Šindelář, Ndefe – Mangabeira – Ostrák (76. Čmelík), Herc (80. Smrž), Qose (89. Janečka), Bartošák (80. Mikuš) – Haša (90. Vlachovský)

Poslední domácí zápas roku nám nevyšel

Zdeněk Brož

V duelu s Karvinou jsme nezazářili. Hosté díky jediné trefě si odvezli od Litavky všechny body.

Problémy se stopery se před zápasem s Karvinou ještě rozšířily, když kvůli koronaviru odpadl Jaroslav Tregler, kterého na stoperu nahradil Václav Svoboda. Příbram začala zápas mírnou převahu a nejzajímavější šancí této části hry byla rána Tomáše Pilíka, která šla těsně vedle brány. O střelu se snažil také Radek Voltr ale obrana jeho ránu zastavila na rohový kop. První dvacetiminutovka byla v podání našeho týmu velmi povedená kombinačně, ale chybělo tomu jediné, branka.

Ve 27. minutě přišla chyba, které využili hosté. Kočí ještě stačil zastavit první střelu Qoseho zastavit, na dorážku Bartošáka nestačil - 0:1. Branka nám vzala vítr z plachet. Bartošák měl brzy další šanci, kterou zastavil Ondřej Kočí. Haša pak pálil nad branku.

Po změně stran jsme dřeli o vyrovnání, ale Karviná, která pozorně bránila nenechala našemu týmu žádný prostor. Hosté měli navíc dobrou možnost ve formě přímého kopu Qoseho, který poslal těsně nad břevno. Z naší strany byla výjimkou 85. minuta. Střídající Jonáš Vais poslal milimetrový pas na Zdeňka Folprechta, který sám před brankářem nehlavičkoval na branku dostatečně razantně a dal tak možnost gólmanovi míč pohodlně zastavit. Vyrovnání nepřišlo ani v nastaveném čase a tak si tři body odvezli hosté.

sobota 14.1.2023
Příprava A-tým, přát.
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Zbuzany 1953