21.04.2021
Žluté karty: Soldát, Mezera - Květ
Rozhodčí: Hocek - Kotalík, Pečenka
Příbram:

Šiman - Nový, Kingue O. Kingue S., Mezera - Pilík, Zorvan (66. Vávra), Tregler, Soldát (66. Obdržal), Antwi (76. Gabriel) - Lubega

Bohemians:

Le Giang – Köstl, Krch, Vondra – Dostál, Vaníček (57. Schumacher), Ljovin, Květ, V. Novák (62. Kosek) – Necid (46. Puškáč), Osmančík (46. Keita)

Zápas rozhodli Klokani po přestávce

Zdeněk Brož

Nepříjemnou ztrátu jsme utrpěli v utkání s Bohemians. Po vyrovnané první půli přišel příděl branek a vysoká prohra.

Příbram si od zápasu s Bohemians slibovala potvrzení získaných tří bodů ze Zlína. V prvním poločasu k oběma brankám létaly jen centry, které si museli najít hlavičkáři. Z naší strany byl blízko k trefě Steve Kingue, jehož teč letěla mimo . Podobně se při hlavičce dařilo i Lubegovi, když hlavičkoval nad branku. Náš tým si vytvořil i mírnou převahu, ovšem právě zakončení bylo to, co celé situaci chybělo nejvíc. I proto se šlo do kabin s bezbrankovým výsledkem.

Po změně stran prostřídali hosté útočníky a nová krev nám udělala zle. Puškáč ve dvou šancích neproměnil, když jednou zasahoval Jakub Šiman, ve druhé nás zachránilo břevno. V 58. minutě se však prosadil Keita, když pas za obranu proměnil na první branku zápasu - 0:1. Hosté krátce poté přidali i druhý gól, když se v 69. prosadil při střele z vápna Jan Vondra - 0:2. Hosté pak přidali ještě další dvě branky, z penalty se trefil Květ, a rázítko všemu dorazil Keita, když se trefil hlavou na 0:4. Výsledek uzavřela premiérová trefa Edrisy Lubegy, který se prosadil po velké šanci střídajícího Stanislava Vávry. Konečné skóre 1:4 se nám vůbec nehodí do výsledného počítání bodů v tabulce Fortuna:Ligy.

sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.