FK VIAGEM PŘÍBRAM
Žluté karty: Ljevaković, Vondrášek - Voltr, Laňka
Rozhodčí: Proske – Kotík, Dresler
Teplice:

Grigar – Hyčka (63. Droehnle), Knapík, Mazuch (77. Trubač), Vondrášek – Mareček, Ljevaković (55. J. Mareš), Fortelný (77. V. Vukadinović), Jukl, Moulis – Macej (63. Kodad)

Příbram:

Kočí - Laňka, Kingue S., Vilotič, Mezera - Januška (86. Kvída), Soldát, Zorvan (54. Rezek), Pilík, Vávra - Voltr

Remízové loučení

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

V posledním utkání sezóny nedokázala Příbram udržet dvoubrankové vedení a s ligou se loučí remízou na půdě Teplic.

K poslednímu utkání ligového ročníku cestovala Příbram do Teplic, kde už bohužel po porážce od Pardubic nemohla bojovat o ligovou příslušnost. Do branky se po delší době postavil Ondra Kočí, v obraně se po zranění objevil Denis Laňka a start v základu si připsali i Januška s Vilotičem.

Utkání začalo pro hosty velmi dobře a již ve třetí minutě se dostali do vedení. Po Pilíkově rohovém kopu neudržel brankář Grigar míč a Radek Voltr rozvlnil síť za teplickým gólmanem. Zároveň se jednalo o největší příležitost obou týmů během prvního poločasu a diváci si na další branky museli počkat až na ten druhý.

V 60. minutě se k rohovému kopu znovu postavil Tomáš Pilík a jeho centr usměrnil podruhé za Grygara Karel Soldát. Pro příbramského středopolaře to byla první letošní ligová trefa. Hosté bohužel nadějné dvoubrankové vedení udržet nedokázali. V 68. minutě nejprve snížil Mareček a v samotném závěru dokázal vyrovnat střídající Jakub Mareš.

Příbram se tak s letošním ročníkem rozloučila remízou 2:2 a po letní přestávce ji budou čekat boje ve FNL o návrat zpět mezi tuzemskou elitu.

sobota 4.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC SILON Táborsko
FK VIAGEM PŘÍBRAM