29.05.2021
Žluté karty: Ljevaković, Vondrášek - Voltr, Laňka
Rozhodčí: Proske – Kotík, Dresler
Teplice:

Grigar – Hyčka (63. Droehnle), Knapík, Mazuch (77. Trubač), Vondrášek – Mareček, Ljevaković (55. J. Mareš), Fortelný (77. V. Vukadinović), Jukl, Moulis – Macej (63. Kodad)

Příbram:

Kočí - Laňka, Kingue S., Vilotič, Mezera - Januška (86. Kvída), Soldát, Zorvan (54. Rezek), Pilík, Vávra - Voltr

Remízové loučení

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

V posledním utkání sezóny nedokázala Příbram udržet dvoubrankové vedení a s ligou se loučí remízou na půdě Teplic.

K poslednímu utkání ligového ročníku cestovala Příbram do Teplic, kde už bohužel po porážce od Pardubic nemohla bojovat o ligovou příslušnost. Do branky se po delší době postavil Ondra Kočí, v obraně se po zranění objevil Denis Laňka a start v základu si připsali i Januška s Vilotičem.

Utkání začalo pro hosty velmi dobře a již ve třetí minutě se dostali do vedení. Po Pilíkově rohovém kopu neudržel brankář Grigar míč a Radek Voltr rozvlnil síť za teplickým gólmanem. Zároveň se jednalo o největší příležitost obou týmů během prvního poločasu a diváci si na další branky museli počkat až na ten druhý.

V 60. minutě se k rohovému kopu znovu postavil Tomáš Pilík a jeho centr usměrnil podruhé za Grygara Karel Soldát. Pro příbramského středopolaře to byla první letošní ligová trefa. Hosté bohužel nadějné dvoubrankové vedení udržet nedokázali. V 68. minutě nejprve snížil Mareček a v samotném závěru dokázal vyrovnat střídající Jakub Mareš.

Příbram se tak s letošním ročníkem rozloučila remízou 2:2 a po letní přestávce ji budou čekat boje ve FNL o návrat zpět mezi tuzemskou elitu.

sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.