1.FK Příbram
24.08.2020
I.Celostátní liga U19, 1. kolo
0:2
1.FK Příbram vs. FC Zbrojovka Brno
Online
Branky: 4. Fila, 73. Ševčík
Žluté karty: Schindler - Špelda, Vit, Adamec
Rozhodčí: Volf - Vnuk, Hes

Staršímu dorostu U19 vstup do nové sezóny nevyšel

Daniel Huňa

Nejstarší dorostenci vstoupili do nového ročníku porážkou.

Už na začátku zápasu inkasovala Příbram po špatném důrazu, ve středu hřiště, kdy od půlky hřiště šel hráč Brna sám na branku a svůj nájezd na dvakrát proměnil. Příbram více držela míč, ale hra se přelévala nahoru dolu díky velmi dobré agresivitě Brňanů. 

Do druhé půle vstoupila Příbram aktivněji kombinovala a když se už dostala do 100% šance, tak svou příležitost zahodila a z brejku inkasovala další branku. Do konce zápasu se i přes velkou snahu domácích skóre neměnilo a Příbram ztratila body, na domácím hřišti.

Trenér Huňa: Prohra nás velmi mrzí. Ale je nutné říci, že Brno si 3 body zasloužilo, díky velké chuti a agresivitě zvítězit. Doufám, že se z toho ponaučíme a pokusíme se získat body u favorizované Slávie.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.