1.FK Příbram
22.08.2020
Česká liga žáků U 15, 1. kolo
4:3
Příbram vs. Meteor
Branky: 20. Krameš, 34. Drobílek M. 51. Sandr, 54. Říha, - 12. a 35. Charvát, 66. Hájek
Žluté karty: Bouček (M)
Rozhodčí: Štefan - Burian, Bruyevich
Příbram:

Pohan - Šourek, Vlas (54.Rajl), Drobílek T., Roušar (62. Matouš) - Cupl (62. Soběslav), Böhm (72.Nedvěd), Krameš (41. Říha), Čajko, Sandr (51. Pivetz) - Drobílek M.

V úvodu utkání jsme byli lepším týmem, ale pouštěli jsme soupeře příliš často do zahrávání standardních situací, ze kterých byl velmi efektivní a dokázal v prvním poločase vždy vyrovnat. 

Ve druhém poločase odskakujeme díky brankám Sandra a Adama Říhy na rozdíl dvou branek, bohužel chyba brankáře Pohana nás v utkání posunula do zbytečných problémů s nervy v závěrečných minutách. Jednobrankový náskok se nám s vypětím všech sil podařilo udržet.

Tomáš Nosek-trenér U15: Vyrovnané utkání rozhodla větší efektivita v pokutovém území. Kluci se statečně perou v tréninku a snaží se odstraňovat nedostatky, které mají. Vítězství bylo odměnou za práci v přípravě. Na všechny čeká ještě spousta práce a tohle vítězství může být pro všechny hráče jen a jen povzbuzení do dalších měsíců.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.