1.FK Příbram
22.08.2020
Česká liga žáků U 15, 1. kolo
4:3
1.FK Příbram vs. FK Meteor Praha VIII
Branky: 20. Krameš, 34. Drobílek M. 51. Sandr, 54. Říha, - 12. a 35. Charvát, 66. Hájek
Žluté karty: Bouček (M)
Rozhodčí: Štefan - Burian, Bruyevich
1.FK Příbram:

Pohan - Šourek, Vlas (54.Rajl), Drobílek T., Roušar (62. Matouš) - Cupl (62. Soběslav), Böhm (72.Nedvěd), Krameš (41. Říha), Čajko, Sandr (51. Pivetz) - Drobílek M.

V úvodu utkání jsme byli lepším týmem, ale pouštěli jsme soupeře příliš často do zahrávání standardních situací, ze kterých byl velmi efektivní a dokázal v prvním poločase vždy vyrovnat. 

Ve druhém poločase odskakujeme díky brankám Sandra a Adama Říhy na rozdíl dvou branek, bohužel chyba brankáře Pohana nás v utkání posunula do zbytečných problémů s nervy v závěrečných minutách. Jednobrankový náskok se nám s vypětím všech sil podařilo udržet.

Tomáš Nosek-trenér U15: Vyrovnané utkání rozhodla větší efektivita v pokutovém území. Kluci se statečně perou v tréninku a snaží se odstraňovat nedostatky, které mají. Vítězství bylo odměnou za práci v přípravě. Na všechny čeká ještě spousta práce a tohle vítězství může být pro všechny hráče jen a jen povzbuzení do dalších měsíců.

Příští zápas
neděle 23.5.2021
FORTUNA:LIGA, 33. kolo
17:00h
1.FK Příbram
FK Pardubice
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
16. 05. 2021
Karel Soldát: Ve středu hřiště jsme Jablonec přehrávali
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.