1.FK Příbram
22.08.2020
Česká liga žáků U 14, 1. kolo
5:4
1.FK Příbram vs. FK Meteor Praha VIII
Branky: 1. a 58. Havelka, 9. a 72. Němec, 61, Kalivoda - 11. a 50. Butsko, 15. Marić, 44. Bigolet
Rozhodčí: Štefan - Burian, Bruyevich
1.FK Příbram:

Melzoch (41.Schánělec) - Zápotočný, Hevessy, Kindelmann, Havelka - Hájek (41. Kudelňák), Vaněček (58. Kareš), Abrhám (58. Toufar), Kalivoda (61. Zelenka), Nikl (41. Tomšovic) -Němec (75. Karas)

Ofenzivně laděné představení obou týmů přineslo pěknou podívanou pro všechny zúčastněné. Meteor se představil jako silný protivník a dostal se dokonce během hry do vedení 4:2, ale nezměrné odhodlání všech hráčů včetně hráčů z lavičky dokázalo celé utkání dovést naši U14 k vítězství.

Tomáš Nosek-trenér U14: Trenér U14 Sláva Brunclík se nachází momentálně na rekonvalescenci po operaci kolene, proto máme společně s Jakubem Šindelářem na starost i tým U14. Toto utkání, ale i celou přípravu hodnotím velmi kladně, jak přístup hráčů tak i odhodlání s jakým pracují i bez svého trenéra. Těší mě, že jsme soupeře donutili v závěru naší kvalitní hrou k chybám a získali 3 body po zásluze. Vidět radost kluků po utkání byl neopakovatelný zážitek .

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.