13.09.2020
Rozhodčí: Hurych - Martínek, Pytloun

Tým U19 veze 3 body z Meteoru

Daniel Huňa

Hráči Příbrami po 14 dnech bez zápasu, jeli do hlavního města Prahy, na hřiště Meteoru, kde zaslouženě zvítězili a získali první důležité body.

Trenér Huňa: Před zápasem jsme nabádali hráče, aby makali a užívali si zápas, tak jak v posledních dnech na trénincích. A jsem moc rád, že to tak bylo. Odměnou nám byli dvě branky a hlavně jsme neinkasovali.

neděle 23.5.2021
FK Pardubice
16. 05. 2021
Karel Soldát: Ve středu hřiště jsme Jablonec přehrávali
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.