FK PŘÍBRAM
22.09.2020
I.Celostátní liga U19, 5. kolo
3:3, 1:3pen
Příbram vs. Sparta
Online
Branky: 54. Hošek 76. Hrudka, 93. Walter - 43. a 56. Šilhart, 59. Žížala
Žluté karty: Nikl, Dolejš - Vitík
Diváci: 150

U19 - Favorit soutěže na hřišti Příbrami neuspěl

Daniel Huňa

Dorostenci dokázali smazat dvoubrankové vedení Sparty, ale nakonec padli v penaltovém rozstřelu.

Příbram začala velmi dobře a první poločas to byli hráči Příbrami určující tempo hry. Nedokázali však dotáhnout velmi slibné akce do zdárného konce. A jak už to bývá, nedáš, dostaneš. Na konci prvního poločasu se Sparta po hrubé chybě domácího hráče na polovině soupeře dostala do úniku, kdy hráč hostů svoji šanci krásně vyřešil a vsítil. 

Druhý poločas začala Příbram opět aktivně a odměnou jí bylo srovnání na 1:1. Hned vzápětí přišla další velká individuální chyba, která dostala Spartu do vedení a za nedlouho dokonce do dvoubrankového. Příbram to trochu zaskočilo a Spartu nakoplo. Domácí i přesto začali od 70. minuty dominovat a být aktivnějším celkem. Přitlačili Spartu na její polovinu a snažili se o vyrovnání. To se nakonec v nastaveném čase povedlo a Příbram brala zasloužený bod.

Trenér Huňa: Jsem moc rád, že jsme získali bod s tak silným soupeřem, jakým je Sparta. Na druhou stránku mě mrzí, že si kluci zasloužili víc než bod. Těší mě hra, kterou jsme předvedli a v poli Spartu přehráli. Důležité je, aby kluci pracovali a snažili se neustále zlepšovat.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Hlavní partneři
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School