1.FK Příbram
31.08.2020
ČLD U18, 2. kolo
4:1
Č. Budějovice B vs. Příbram B
Branky: 24. Vaněk, 32. Leština, 42. Bína (vl), 78. Brabec - 34. Walter
Žluté karty: Brabec, Malý - Broda, Bína, Lisý
Rozhodčí: Cichra - Klátil, Dimitrov
Diváci: 125
Příbram B:

Boudník – Zábranský (46. Bálek), Kynkor (46. Lisý), Krotil, Bína (65. Tříska) – Pech (58. Nedvěd), Broda, Hýsek (58. Kudelňák), Dvořák, Gornický – Walter

U18 - Utkání rozhodl první poločas

Petr Bína

Ve 2. kole jsme na půdě Budějovic prohráli 1:4.

Zápas jsme ztratili zejména v 1. poločase, který jsme prohráli 1:3. Nedokázali jsme se vyrovnat s tvrdou hrou domácích, která byla až za hranicí faulů a také s těžkým terénem, neboť celý zápas silně pršelo. Místo kombinační hry jsme se uchýlili k nákopům, což proti urostlým hráčům soupeře byla velká chyba, protože následné souboje jsme pak samozřejmě prohrávali. 

Druhý poločas už byl z naší strany dobrý výkon a byla škoda, že jsme ze 3 šancí nedali kontaktní gól na 2:3, a naopak 10 minut před koncem jsme inkasovali 4. gól a tím zápas byl rozhodnutý.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.