Branky: 24. Vaněk, 32. Leština, 42. Bína (vl), 78. Brabec - 34. Walter
Žluté karty: Brabec, Malý - Broda, Bína, Lisý

Boudník – Zábranský (46. Bálek), Kynkor (46. Lisý), Krotil, Bína (65. Tříska) – Pech (58. Nedvěd), Broda, Hýsek (58. Kudelňák), Dvořák, Gornický – Walter

U18 - Utkání rozhodl první poločas

Petr Bína

Ve 2. kole jsme na půdě Budějovic prohráli 1:4.

Zápas jsme ztratili zejména v 1. poločase, který jsme prohráli 1:3. Nedokázali jsme se vyrovnat s tvrdou hrou domácích, která byla až za hranicí faulů a také s těžkým terénem, neboť celý zápas silně pršelo. Místo kombinační hry jsme se uchýlili k nákopům, což proti urostlým hráčům soupeře byla velká chyba, protože následné souboje jsme pak samozřejmě prohrávali.

Druhý poločas už byl z naší strany dobrý výkon a byla škoda, že jsme ze 3 šancí nedali kontaktní gól na 2:3, a naopak 10 minut před koncem jsme inkasovali 4. gól a tím zápas byl rozhodnutý.