05.10.2020
Žluté karty: Hrnčíř - Jurica
Rozhodčí: Jansa - Nedvěd, Martínek
Příbram:

Strolený – Hevessy, Jurica, Plesl, Krejčí – Kindlmann, Šimůnek, Deml (80. Čížek) – Forejt (70. Lojín), Včelák, Přívozník (60. Špitalik)

U17 - Zlepšení výkonu ještě na body nestačilo

Daniel Tarczal

​V zápase sedmého kola v Hradci Králové se po herní stránce odehrálo velmi kvalitní utkání.

Celý zápas jsme působili týmovějším dojmem než v předchozích utkáních. Snažili se trpělivě a sebevědomě kombinovat a vytvořili jsme si řadu příležitostí ke vstřelení branky. V prvním poločase se podařilo jednu proměnit po presinkové situaci a hezké kombinační souhře. Další šance se nám bohužel využít nepodařil a tak všechny tři body získali domácí, kteří měli v zakončení více štěstí, když jsme si vstřelili tečovanými střelami dvě vlastní branky.

AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.