ČLD U18, 4. kolo
Kladno vs. Příbram B
Branky: 63. Walter
Žluté karty: Zábranský (P)
Rozhodčí: Ježek - Piskač, Čechovský
Příbram B:

Vaněk – Zábranský, Lisý, Kynkor, Bína – Nedvěd (82. Lojín), Bálek (63. Tříska), Hýsek, Vacek (63. Broda),  Kudelňák (56. Gornický) – Walter

U18 - Zasloužená výhra

Petr Bína

Ve 4. kole jsme na půdě Kladna zaslouženě vyhráli 1:0.

Kladno na nás připravilo překvapení a místo na velkém hřišti jsme zápas odehráli na malém a úzkém tréninkovém hřišti a zejména v 1. poločase jsme s tím měli problém, protože jsme skoro všechno chtěli hrát středem a udělali tak hodně zbytečných ztrát.

Po poločasové bouřce v kabině jsme nastoupili úplně jinak a začali konečně hrát po zemi a po stranách s následnými centry, úplně jsme díky tomuto ovládli 2. poločas a je jen škoda, že to neskončilo minimálně 4-5 góly . Jediný gól padl po akci jak z ligy mistrů, kdy jsme od vlastního vápna během 10 vteřin předvedli kombinaci přihrávek 5 hráčů, vše šlo nahoru a v rychlosti po zemi, což i domácí diváci uznale ocenili potleskem za tuto nádhernou fotbalovou akci.

sobota 31.7.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 2. kolo
FC MAS Táborsko
24. 07. 2021
Tomáš Pilík: Po třetím gólu už jsem byl klidný
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.