22.09.2020
ČLD U18, 5. kolo
Příbram B vs. Rokycany
Branky: 8., 22., 62. a 65. Tříska, 11. a 31. Hýsek, 36. Kudelňák, 42. Nedvěd, 67. Gornický, 70. Přívozník, 76. Špitalik
Žluté karty: Kudelňák - Rybař, Kožíšek, Dulík
Rozhodčí: Ježek - Musil, Greguš
Příbram B:

Boudník - Zábranský (65. Jurica), Lisý, Kynkor, Bína - Nedvěd (65. Přívozník), Broda, Hýsek (70. Špitalík) , Kudelňák (57. Pech ), Gornický (70. Lojín) - Tříska

U18 - Vysoká domácí výhra

Petr Bína

V 5. kole jsme na domácím hřišti porazili vysoko 11:2

Od první minuty jsme soupeře přehrávali hlavně přes strany, kdy jsme v plné rychlosti šli tahem na bránu a pak jsme buď individuální akcí a nebo centry dostávali hráče soupeře pod tlak, tím se nám dařilo střílet krásné góly.

Ve 2. poločase jsme dali příležitost i mladším klukům ročníků 2004 a 2005, a i oni si vstřelili góly. Hráče musím pochválit za prozatímní podzimní část a hlavně za poctivé tréninkové nasazení, všichni makají naplno a chuť hrát fotbal pak přenášejí i do zápasu.

sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
FK FOTBAL Třinec
24. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.