1.FK Příbram
29.09.2020
ČLD U18, 6. kolo
1:0
Plzeň B vs. Příbram B
Branky: 29. Štůla
Žluté karty: Oravec, Holík - Hýsek
Rozhodčí: Kastl - Říha, Šimek
Diváci: 40
Příbram B:

Boudník -  Dvořák (57. Zábranský), Lisý (86. Šustr), Kynkor, Bína – Nedvěd (57. Walter), Broda, Hýsek, Čížek, Gornický – Kudelňák

U18 - Těsná porážka

David Langer

V 6.kole jsme zavítali na hřiště lídra tabulky Viktorie Plzeň, která v předešlých zápasech neztratila ani bod. Ve vynikajícím zápase jsme nakonec prohráli 0:1.

Od prvních minut jsme se snažili o nátlakovou hru, čímž jsme dostávali soupeře pod tlak a vytvářeli si gólové příležitosti. Je škoda, že tyto příležitosti nedokážeme proměnit, neboť skóre mohlo být po 30. minutách 3:0 v náš prospěch. Kluci předváděli v této části hry velmi dobrý výkon s množstvím krásných přímočarých akcí, které však zůstali bez gólového efektu, jako v případě velké šance Nedvěda, který neatakován přestřelil z malého vápna prázdnou brankou, samostatného nájezdu Gornického, či střele Hýska do břevna. A jak to bývá, opět platilo: nedáš - dostaneš a inkasovali jsme branku z ojedinělé standardní situace. 

V druhém poločase jsme pokračovali ve výborném výkonu a je veliká škoda, že jsme nedokázali vyrovnat. V infarktovém závěru se hrál „fotbal nahoru-dolu“ a obě mužstva mohla několikrát skórovat, ale brankáři podrželi své týmy. Musím kluky pochválit za předvedený sebevědomý výkon u lídra tabulky a poděkovat za to, že tréninkové návyky a úsilí předvádějí v zápasech. 

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.