FK VIAGEM PŘÍBRAM
Žluté karty: Kynkor - Čaloun
Rozhodčí: Ježek - Žáček, Piskač
Příbram B:

Vaněk – Zábranský, Lisý (58. Habart), Kynkor, Bína (80. Matějka) – Walter (58. Dvořák), Huňa, Broda (69. Pech), Hýsek (69. Plesl), Gornický - Kudelňák

U18 - Potvrzená role favorita

David Langer

V 7. kole jsme na domácím hřišti porazili 4:1 SK Benešov.

Celých 90 minut jsme hráli proti týmu, který praktikoval hru v zataženém bloku, a proto nebyl zápas tak atraktivní jako minulý týden proti Viktorii Plzeň. Soupeř se pokoušel ohrožovat naší branku pouze dlouhými nákopy za obranu, my se naopak snažili trpělivě kombinovat s následnými centry ze stran. Po těchto centrech jsme se dostávali přímo do zakončení nebo zakončovali z odražených míčů. Je škoda, že jsme nedokázali proměnit více vypracovaných šancí, ale důležité je, že jsme splnili roli favorita a zápas vyhráli.

pátek 12.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 3. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
MFK Karviná
31. 07. 2022
Marcel Čermák: Fanoušci, máte se na co těšit
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.