1.FK Příbram
07.10.2020
ČLD U18, 7. kolo
4:1
Příbram B vs. Benešov
Branky: 38. a 61. Kudelňák, 9. Walter, 88. Pech - 20. Síkora
Žluté karty: Kynkor - Čaloun
Rozhodčí: Ježek - Žáček, Piskač
Příbram B:

Vaněk – Zábranský, Lisý (58. Habart), Kynkor, Bína (80. Matějka) – Walter (58. Dvořák), Huňa, Broda (69. Pech), Hýsek (69. Plesl), Gornický - Kudelňák

U18 - Potvrzená role favorita

David Langer

V 7. kole jsme na domácím hřišti porazili 4:1 SK Benešov.

Celých 90 minut jsme hráli proti týmu, který praktikoval hru v zataženém bloku, a proto nebyl zápas tak atraktivní jako minulý týden proti Viktorii Plzeň. Soupeř se pokoušel ohrožovat naší branku pouze dlouhými nákopy za obranu, my se naopak snažili trpělivě kombinovat s následnými centry ze stran. Po těchto centrech jsme se dostávali přímo do zakončení nebo zakončovali z odražených míčů. Je škoda, že jsme nedokázali proměnit více vypracovaných šancí, ale důležité je, že jsme splnili roli favorita a zápas vyhráli.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.