1.FK Příbram
30.08.2020
Česká liga žáků U 15, 2. kolo
1:2
FK Teplice vs. 1.FK Příbram
Branky: 47. Březina - 9. Drobílek Michal, 65.Pivetz
1.FK Příbram:

Pohan - Šourek (58. Matouš), Rajl, Drobílek,  T.,Roušar - Vlas, Krameš (53.Říha), Čajko, Pivetz, Böhm, Drobílek M. (65. Cupl)

S Teplicemi jsme se setkali během jednoho měsíce již potřetí, tentokrát na jejich domácí půdě. Kluci do utkání vstoupili velmi dobře a již v 9. minutě se trefil hezky Michal Drobílek. Celý první poločas byl díky aktivní hře v naší režii. Böhm trefuje tyč. A některé další příležitosti si pokazíme vlastními nedostatky při řešení herních situací. 

Druhý poločas začne velkým tlakem Teplic a ty se dočkají Březinou ve 47. minutě zaslouženého vyrovnání na 1:1. My se snažíme o zvrat a nakonec se nám podaří Pivetzem vstřelit rozdílovou branku v 65. minutě na konečných 1:2

Tomáš Nosek (trenér U15): Oba dnešní soupeři se neměli čím překvapit, byla to otevřená partie. Kluky musím pochválit za velmi dobrý přístup k taktickým úkolům. Dařila se nám hra daleko od naší branky, což je výrazný posun oproti přípravným zápasům. Mrzí mě ztráta Martina Sandra, který se zranil na Kouba Cupu a bude nám pár týdnů chybět. Tímto bych mu chtěl popřát rychlou rekonvalescenci.´

FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.