1.FK Příbram
30.08.2020
Česká liga žáků U 15, 2. kolo
1:2
Teplice vs. Příbram
Branky: 47. Březina - 9. Drobílek Michal, 65.Pivetz
Příbram:

Pohan - Šourek (58. Matouš), Rajl, Drobílek,  T.,Roušar - Vlas, Krameš (53.Říha), Čajko, Pivetz, Böhm, Drobílek M. (65. Cupl)

S Teplicemi jsme se setkali během jednoho měsíce již potřetí, tentokrát na jejich domácí půdě. Kluci do utkání vstoupili velmi dobře a již v 9. minutě se trefil hezky Michal Drobílek. Celý první poločas byl díky aktivní hře v naší režii. Böhm trefuje tyč. A některé další příležitosti si pokazíme vlastními nedostatky při řešení herních situací. 

Druhý poločas začne velkým tlakem Teplic a ty se dočkají Březinou ve 47. minutě zaslouženého vyrovnání na 1:1. My se snažíme o zvrat a nakonec se nám podaří Pivetzem vstřelit rozdílovou branku v 65. minutě na konečných 1:2

Tomáš Nosek (trenér U15): Oba dnešní soupeři se neměli čím překvapit, byla to otevřená partie. Kluky musím pochválit za velmi dobrý přístup k taktickým úkolům. Dařila se nám hra daleko od naší branky, což je výrazný posun oproti přípravným zápasům. Mrzí mě ztráta Martina Sandra, který se zranil na Kouba Cupu a bude nám pár týdnů chybět. Tímto bych mu chtěl popřát rychlou rekonvalescenci.´

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.