Česká liga žáků U 15, 3. kolo
Žluté karty: Krameš, Nedvěd - Dušák, Vacek
Rozhodčí: Radina - Šusta, Hejno
1.FK Příbram:

Telenský - Šourek (57. Krýsl), Rajl, Drobílek T., Roušar (57. Říha) - Vlas (52. Soběslav), Krameš, Čajko, Pivetz (41. Cupl), Böhm, Drobílek M. (41.Matouš)

U15 - Výhra nad Libercem

Tomáš Nosek

K prestižnímu utkání k nám přijel soupeř z Liberce.

Soupeř hned od začátku předváděl kvalitní přechod do útoku a naše U15 měla od úvodu problémy s ofenzivou Slovanu. Hosté byly v prvním poločase lepším týmem a zaslouženě vedli po brance Havlíčka. My jsme se dostali ke slovu ke konci poločasu, kdy jsme nastřelili tyč po rohovém kopu.

Poločasové změny a chyby hostujícího brankáře nám umožnili během dvou minut otočit utkání v náš prospěch a pak už jsme po zbytek zápasu hosty k ničemu nepustili a naopak přidali další branky.

Tomáš Nosek (trenér U15): V úvodu utkání byl Slovan živější a některým našim hráčům se toto utkání nepovedlo, proto jsme v poločasové přestávce trošku zamíchali sestavou a podařilo se nám ve druhém poločase lépe dostávat hosty pod tlak, z čehož pramenily chyby, které jsme dokázaly využít ke vstřelení branek.Celkově můžeme být spokojeni s výsledkem, ale s předvedenou hrou nikoli.

neděle 25.10.2020
FC Zbrojovka Brno
23. 10. 2020
Tomáš Pilík: Trénujeme a čekáme na povolení od vlády
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO