1.FK Příbram
10.09.2020
Česká liga žáků U 15, 3. kolo
4:1
Příbram vs. Liberec
Branky: 43. (p) a 60. Krameš, 45. a 80. Čajko - 10. Havlíček
Žluté karty: Krameš, Nedvěd - Dušák, Vacek
Rozhodčí: Radina - Šusta, Hejno
Diváci: 90
Příbram:

Telenský - Šourek (57. Krýsl), Rajl, Drobílek T., Roušar (57. Říha) - Vlas (52. Soběslav), Krameš, Čajko, Pivetz (41. Cupl), Böhm, Drobílek M. (41.Matouš)

U15 - Výhra nad Libercem

Tomáš Nosek

K prestižnímu utkání k nám přijel soupeř z Liberce.

Soupeř hned od začátku předváděl kvalitní přechod do útoku a naše U15 měla od úvodu problémy s ofenzivou Slovanu. Hosté byly v prvním poločase lepším týmem a zaslouženě vedli po brance Havlíčka. My jsme se dostali ke slovu ke konci poločasu, kdy jsme nastřelili tyč po rohovém kopu. 

Poločasové změny a chyby hostujícího brankáře nám umožnili během dvou minut otočit utkání v náš prospěch a pak už jsme po zbytek zápasu hosty k ničemu nepustili a naopak přidali další branky.

Tomáš Nosek (trenér U15): V úvodu utkání byl Slovan živější a některým našim hráčům se toto utkání nepovedlo, proto jsme v poločasové přestávce trošku zamíchali sestavou a podařilo se nám ve druhém poločase lépe dostávat hosty pod tlak, z čehož pramenily chyby, které jsme dokázaly využít ke vstřelení branek.Celkově můžeme být spokojeni s výsledkem, ale s předvedenou hrou nikoli.

Fotogalerie
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.