1.FK Příbram
15.09.2020
Česká liga žáků U 15, 4. kolo
1:4
Vyšehrad vs. Příbram
Branky: 79. Vu Hung - 21. Rajl, 44. Drobílek T., 50. Krameš, 75. Čajko
Žluté karty: Šourek
Rozhodčí: Nejedlo - Faltys, Šulák
Diváci: 50
Příbram:

Telenský - Šourek (41. Krameš), Rajl (50. Matouš), Drobílek T., Krýsl - Vlas, Říha (41. Nedvěd), Čajko, Pivetz, Böhm (50. Pivetz), Drobílek M.

U15 - Opět vítězně

Tomáš Nosek

Žáci U15 pokračují v dobrých výkonech a připsali si čtvrtou výhru.

Na velmi špatně připraveném hřišti jsme odehráli další mistrovské utkání. Kvalita hry obou týmů byla přímo ovlivněná stavem hřiště, takže v úvodu poločasu jsme neviděli příliš mnoho pěkných fotbalových momentů. Za zmínku snad stojí hlavička Vlase, která minula jen těsně branku a průnik Böhma, jenž ve výhodné pozici trefuje brankáře. Stav se ale změnil až po rohovém kopu, kdy Čajko nacentroval a Rajl s pomocí teče domácího hráče dopravuje míč do branky 0:1.

Druhý poločas je o poznání lepší a proto soupeři odskakujeme na rozdíl 4 branek, kdy se opět po rohu trefuje Tom Drobílek. Pak po kombinaci do prázdné branky Krameš a z penalty Čajko. Soupeř koriguje také z pokutového kopu na 1:4.

Mgr.Tomáš Nosek (trenér U15): Potěšující je, že jsme natáhli šňůru vítězných utkání a do dalšího utkání se Slavií můžeme jít s větším sebevědomím. Kluci dobře pracují v trénincích a na hřišti se jim to pak vrací v podobě získaných bodů. Největším soupeřem bylo pro valnou většinu hráčů hlavně hřiště, protože míč byl v některých fázích utkání hodně neposedný. Lepší byl pak druhý poločas ,kdy už soupeř trochu odpadnul a projevila se naše větší kvalita.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.