1.FK Příbram
22.09.2020
Česká liga žáků U 15, 5. kolo
0:14
Příbram vs. Slavia
Příbram:

Pohan (41. Telenský) - Rajl, Vlas, Drobílek T. (41. Krýsl), Roušar (41. Matouš) - Šourek (51. Nedvěd), Böhm (60. Soběslav), Krameš, Čajko (41. Říha), Cupl, Drobílek M. (41. Pivetz)

Krutá prohra U15 se Slavií

Tomáš Nosek

Nepovedené utkání s výborným soupeřem z Prahy.

Úvodních 10 minut se hrál z obou stran vyrovnaný zápas. Naše U15 si vytvořila dvě slušné střelecké pozice - Drobílek však byl zablokován a Böhm se přes obránce k míči v šanci nedostal. Pak však na hřišti existoval už jen jeden tým. Po rychlých brankách v 9. a 10. minutě se začalo sebevědomí všech domácích hráčů zahrabávat hodně hluboko pod povrch hřiště. A výsledkem byl poločasový výsledek 0:7. 

Lépe se bohužel nevedlo ani střídajícím hráčům a skóre narostlo na hrozivých 0:14.

Tomáš Nosek (trenér U15): Vstup do utkání byl velmi dobrý a 10 minut jsme soupeři dobrým pohybem ztěžovali kombinaci a vytvořili jsme si pološance, které však brankou neskončily. V této části zápasu jsme prokázali i my kvalitu. Slavie však prokázala obrovskou kvalitu ve všech činnostech ve zbytku utkání a kluci si prošli školením z moderního fotbalu. Až mi jich bylo v některých okamžicích líto. Byla to srážka s realitou, která výsledkově vypadá hrozně a určitě je to pro všechny velká facka. Na druhou stranu by to měla pro ně být motivace do další práce. Zlepšit se může každý a po tomto výsledku vlastně i musí.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.