1.FK Příbram
01.10.2020
Česká liga žáků U 15, 6. kolo
1:2
Příbram vs. Jablonec
Branky: 69. Soběslav - 45. Koňák, 63. Sirůček
Žluté karty: Koňák, Svatý
Rozhodčí: Lafek - Jeřábek, Sand
Příbram:

Pohan - Šourek, Vlas, Rajl, Matouš - Cupl (63. Soběslav), Böhm, Krameš, Říha (46. Nedvěd), Čajko (Drobílek T.) - Drobílek M. (63. Telenský)

U15 - Jablonec si odvezl 3 body

Tomáš Nosek

Vyrovnané utkání, ve kterém byl Jablonec nakonec šťastnější.

Do zápasu vstupujeme sice aktivně, ale celý poločas nás trápí nepřesnosti hlavně na polovině soupeře a nedokážeme se propracovat do zakončení . Když už máme šanci a Böhm postupuje sám na brankáře soupeř sáhne po nedovoleném zákroku, po kterém máme standardní situaci před pokutovým územím, kterou Čajko bohužel nezužitkuje . A protože i naše obrana funguje dobře končí poločas bezbrankovou remízou.

Druhý poločas na začátku ovlivní chyba Říhy, jenž autové vhazování provede velmi špatně a Jablonec se dostane do naší otevřené obrany, která bohužel nedokáže hráče soupeře zastavit a prohráváme 0:1. Snaha o vyrovnání je sice znatelná, ale středový hráči bohužel neprokazují dostatečnou kvalitu, abychom v tomto prostoru soupeře něčím překvapili. Když se nadechujeme k závěrečnému náporu, tak Cupl lehkovážně ztrácí míč na polovině hřiště a dovolí soupeři opět pohodlně skórovat 0:2. Od té chvíle zamkneme Jablonec na jeho polovině a výsledkem je snížení Soběslavem po přihrávce Matouše 1:2. Pak se valí jeden útok za druhým na branku Jablonce a vyrovnání visí ve vzduchu. Bohužel nás několikrát zastaví píšťalka sudího, která jabloneckým odpustí dva pokutové kopy. Úsilí tentokrát na body nestačilo.

Tomáš Nosek - trenér U15: Jablonci jsme vlastními chybami umožnili jít do dvoubrankového náskoku a bohužel naši střední záložníci nevymysleli žádnou kloudnou akci, abychom ohrozili branku soupeře. Velmi dobrý výkon podal na levé straně Matouš, který byl aktivní po celé utkání a připravil i branku a ještě byl faulován v pokutovém území, ale penalta se nepískala. Jablonec nebyl lepší, ale my jsme nehráli dobře směrem dopředu, proto z tohoto utkání nebereme žádné body.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.