1.FK Příbram
15.10.2020
Česká liga žáků U 15, 8. kolo
1:0
Příbram vs. Plzeň
Branky: 16. Drobílek M.
Žluté karty: Šourek (PB)
Červené karty: 74. Volfík (PL)
Rozhodčí: Vyhnanovský - Ledinský, Máša
Příbram:

Pohan - Šourek (79. Krýsl), Rajl, Drobílek T, Roušar - Böhm (65. Říha), Vlas, Krameš (61. Cupl), Čajko (77. Soběslav), Pivetz (61. Matouš), Drobílek M. (79. Nedvěd)

U15 - Vybojované tři body

Tomáš Nosek

Povedené utkání s Viktorkou Plzeň přineslo nečekaný úspěch v podobě zisku tří bodů.

Aktivita od úvodních minut prvního poločasu nám přinesla dobré příležitosti ke vstřelení branky. Böhm dvakrát nastřelil hostujícího gólmana v brankové pozici, pak Šourek sám postupoval po přihrávce Vlase na brankáře téměř z poloviny bohužel se rozhodnul místo zakončení pro přihrávku a také nedal. Radost nám přinesla 16. minuta, kdy míč putoval po ose Šourek, Böhm k Michalu Drobílkovi, který se tentokrát tváří v tvář brankáři nemýlil 1:0. Za zmínku ještě stojí další velká šance Böhma, který opět po průniku do vápna těsně míjí branku. Protože soupeř se díky dobře pracující obraně dostával málo k zakončení ,šlo se do kabin našemu mužstvu veseleji.

Druhý poločas nabídnul velký boj o každý centimetr hřiště, kdy se Plzeň sice snažila dosáhnout na vyrovnání, ale všechny její pokusy se nám podařilo včas eliminovat . Takže jsme si mohli připsat do tabulky za vítězství plný počet bodů.

Tomáš Nosek-trenér U15: Kluci dnes ukázali zejména v prvním poločase z velmi dobré defenzivy, aktivní obrany vyrážet do protiútoků, které kdybychom lépe vyřešili, byl by rozdíl ve skóre 3-4 branky. Plzeň se snažila lepší kombinací druhý poločas zvrátit utkání, ale dobře jsme jako tým pracovali v defenzivní fázi, takže se jí to nepodařilo. Kluky pochválím za velmi dobrý kolektivní výkon. Už jsme tu výhru po třech prohrách v řadě jako tým potřebovali.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.